Povezane vesti
Tillerson protiv vraćanja američkih diplomata na Kubu
Al Jazeera 09.01.2018
SAD bi doveo ljude u opasnost ako bi vratio diplomate u Havanu, kaže američki državni sekretar; FBI nije dokazao da su Amerikanci bili meta zvučnih napada. Sjedinjene Američke Države bi "namerno dovele ljude u opasnost" ako bi vratile diplomate na Kubu… »
Uzrok bolesti diplomata sa kube posvađao zvaničnike FBI: Nije korišćeno sonično oružje! Tilerson: Ovo su namerni napadi!
Kurir 09.01.2018
Nakon višemesečne istrage i četiri odlaska pripadnika FBI u Havanu, u privremenom izveštaju Sektora za operativne tehnologije biroa navodi se da istraga nije otrkrila nikakve dokaze da su zvučni talasi mogli da oštete zdravlje Amerikanaca. U izveštaju… »
Vesti dana »

Ukrajina i EU napravile predlog za dogovor sa Rusijom o prekidu vatre?
RTV pre 42 minutajoš 27 povezanih

Tragedija - Preminuo fudbaler koga je kod Loznice udario grom (foto)
Sportski žurnal pre 52 minutajoš 25 povezanih

UKRAJINSKA KRIZA - Tramp: U petak sastanak sa Putinom na Aljasci; Zelenski: Nećemo dati zemlju okupatorima
RTV pre 2 minutajoš 150 povezanih

Hitno upozorenje za ceo region! Balkan pregoreva: Crveni meteoalarm i temperature koje mogu da ubiju!
Alo pre 5 satijoš 27 povezanih