Povezane vesti
Sakrila pištolj: Policajka i kuma brutalno likvidiranog Kavčana privedena, pa ponovo puštena da se brani sa slobode
Blic 09.01.2018
Marija N, policajka iz PS Vračar koja je u trenutku njegovog ubistva bila u automobilu sa Davorinom Baltićem, jednim od vođa kavačkog klana, privedena je na Božić u Više tužilaštvo u Beogradu da da iskaz o pištolju koji je nakon ubistva sakrila, saznaje… »
Tužilaštvo za Insajder: Policajka salušana, pištolj bio njen a ne ubijenog Baltića
Novi magazin 09.01.2018
Policajka Marija N. koja je bila u automobilu kada je ubijen Davorin Baltić, za koga se sumnja da je pripadnik kavačkog klana saslušana je u nedelju u Višem javnom tužilaštvu ali joj nije određen pritvor, preneo je danas portal Insajder. U Višem… »
Ubistvo "kavčanina": Policajka bez pritvora, brane joj razgovore sa svedocima
Večernje novosti 09.01.2018
U Višem javnom tužilaštvu saslušana Marija N. koja je bila sa Davorinom Baltićem kada je ubijen. Viši sud u Beogradu odlučio da policajki ne odredi pritvor. POLICIJSKA službenica Marija N., koja je bila u kolima sa Davorinom Baltićem (41) kada je on… »
Vesti dana »

Visoke temperature i toplotni talas u Srbiji do kraja avgusta 2025. sa blagim osveženjem sredinom meseca
Naslovi.ai pre 3 satajoš 40 povezanih

Samit Trampa i Putina na Aljasci: diplomatski napori i izazovi u pregovorima o miru u Ukrajini
Naslovi.ai pre 11 minutajoš 42 povezane

Konaković optužio Dodika da je "ruski protektor, nacionalista i rasista"
NIN pre 50 minutajoš 14 povezanih

Pojačane saobraćajne kontrole i hermetičko zatvaranje Guče tokom festivala trubača
Naslovi.ai pre 3 satajoš 13 povezanih