Povezane vesti

Vratio se u redove: Crveno-belih Pavkov: Zaslužio sam šansu u Zvezdi

Vratio se u redove: Crveno-belih Pavkov: Zaslužio sam šansu u Zvezdi

Sportal blic 09.01.2018
Fudbaleri Crvene zvezde ovog utorka započeli su pripreme za prolećnu polusezonu, u kojoj lidera Superlige čekaju borbe na tri fronta (prvenstvo, Kup i Liga Evrope), a na prozivci trenera Vladana Milojevića našlo se jedno poznato ime, napadač Milan… »
Pavkov: Zaslužio sam šansu

Pavkov: Zaslužio sam šansu

Mozzart sport 09.01.2018
„Svakom mladom igraču je izuzetno važno da igra, da ima veliku minutažu. Zato smatram da je odluka da odem u Radnički na pozajmicu bila dobra“, rekao je visoki golgeter. Milan Pavkov i Crvena zvezda, drugi pokušaj, ovoga puta sa znatno više… »
"Tri musketara" - Zvezda sada ima atomski napad!

"Tri musketara" - Zvezda sada ima atomski napad!

Sportske.net 09.01.2018
Dolaskom drugog najefikasnijeg napadaća jesenjeg dela Super lige crveno-beli su formirali atomski napad. Koliko dugo će "Tri musketara" ostati na okupu? Fudbaleri Crvene zvezde započeli su u utorak pripreme za prolećni deo sezone, a među igračima… »
Pavkov opet u crveno-belom: Zaslužio sam šansu

Pavkov opet u crveno-belom: Zaslužio sam šansu

Mondo 09.01.2018
Crvena zvezda trenutno na raspolaganju ima trojicu najboljih strelaca Superlige i vodećeg golgetera Omladinske lige Srbije. Foto: MN Press Pre tačno godinu dana, Milan Pavkov je zajedno sa Srđanom Vujaklijom, Nemanjom Milićem i Milanom Senićem… »
Miloje okupio crveno-bele - Jedno pojačanje je već tu, a ko je zakasnio?

Miloje okupio crveno-bele - Jedno pojačanje je već tu, a ko je zakasnio?

Sportske.net 09.01.2018
Kako je i najavljeno, fudbaleri Crvene zvezde okupili su se danas na početku priprema za drugi deo sezone. Ukupno 34 fudbalera nalazi se na Milojevićevom spisku, od kojih su četvorica golmani. Ono što je pre Nove godine najavljeno na ovim stranicama… »
FK Zvezda počela pripreme, Kanga još odmara

FK Zvezda počela pripreme, Kanga još odmara

Dnevnik 09.01.2018
BEOGRAD: Fudbaleri Crvene zvezde počeli su danas pripreme za prolećni deo sezone, a treneru Vladanu Milojeviću javili su se svi igraci osim Gelora Kange koji je dobio dozvolu da se naknadno priključi ekipi. Na prozivci su se pojavila 33 igrača, među… »
Prozivka Zvezde, evo šta kaže Vladan Milojević...

Prozivka Zvezde, evo šta kaže Vladan Milojević...

Mondo 09.01.2018
Crveno-beli počeli su pripreme za nastavak sezone, a strelac 16 golova ove sezone vratio se sa pozajmice. Foto: MN Press Crvena zvezda i zvanično je počela "radnu" 2018. godinu. Trener Vladan Milojević prozvao je igrače koji su istrčali na pomoćni… »

Vesti dana »