Povezane vesti
Jelena karleuša odlazi iz Srbije? Pevačica konačno otkrila istinu o selidbi u Englesku!
Kurir 09.01.2018
Naime, ona se dugo nije oglašavala na tu temu, a onda je objasnila o čemu je zaista reč. "Mnogo se priča o toj Engleskoj. Duško ima velike, ozbiljne ponude, ozbiljnih svetskih klubova. Bešiktaš je šampion, a on je tamo megazvezda. Moje mišljenje je da on… »
Jelena Karleuša: Ne podržava ideju o preseljenju!
Svet plus 09.01.2018
Jelena Karleuša, ne podržava ideju i preseljenju u Englesku zbog posla njenog supruga Duška Tošića. Jedan veliki fudbalski klub želi Duška Tošića u svom timu ali se jegova supruga Jelena, ne slaže sa preseljenjem cele porodice. Ona kaže da se o tome… »
Jelena Karleuša progovorila o selidbi u Englesku
Tračara 09.01.2018
Nedavno su se pojavile informacije da je Duško Tošić dobio višemilionsku ponudu da pređe da igra za jedan engleski klub. U slučaju da prihvati tu ponudu onda bi se cela porodica Tošić preselila u London. A na ovu temu je prvi put progovorila i Jelena… »
Vesti dana »

Ričard Grenel: Ideja o uzajamnom priznanju Srbije i Kosova smešna, valja raditi na ekonomskom razvoju
Danas pre 6 satijoš 2 povezane

Zborovi građana posetili Vučićevu rezidenciju: Traže raspisivanje izbora, uzvikivali „istraga pa robija“
Danas pre 5 satijoš 2 povezane

Hiljade demonstranata u Tel Avivu protiv izraelskog plana preuzimanja kontrole nad Gazom
Danas pre 7 satijoš 1 povezana

Vremenska prognoza za nedelju, 10. avgust: Danas sunčano i veoma toplo sa slabim vetrom
Beta pre 4 satijoš 1 povezana