Povezane vesti
Stopa nezaposlenosti u EU i eurozoni u silaznoj putanji; Hrvatska prati trend
SEEbiz 09.01.2018
LUXEMBOURG - Stopa nezaposlenosti u Europskoj uniji i eurozoni u studenome 2017. dodatno je blago smanjena, a slična kretanja bilježi i Hrvatska, koja je ujedno izdvojena u skupinu zemalja s najvećim padom stope nezaposlenosti na godišnjoj razini… »
Nezaposlenost u evrozoni na devetogodišnjem minimumu
Blic 09.01.2018
Nezaposlenost u evrozoni je u novembru pala na najniži nivo u gotovo devet godina, što je najnoviji signal da je ekonomija tog bloka dodatno ojačala na kraju 2017. godine. Stopa nezaposlenosti u 19-članoj zoni jedinstvene valute u novembru je pala na 8,7… »
Nezaposlenost u eurozoni najniža u devet godina
Al Jazeera 09.01.2018
Eurostat je saopćio da je stopa nezaposlenosti pala na 8,7 posto u novembru, što je najniža stopa od januara 2009. godine. Službene brojke pokazale su da je stopa nezaposlenosti u 19-članoj eurozoni opala u studenom na najnižu razinu u gotovo devet… »
Vesti dana »

Ubijen bivši predsednik ukrajinskog parlamenta, BBC izvor kaže da se napadač maskirao u Glovo dostavljača
BBC News pre 1 satjoš 30 povezanih

Možemo da kontrolišemo svoju sudbinu – Pešić nakon trijumfa: Ovako treba da igramo, čekamo Bogdanove rezultate
Dnevnik pre 3 minutajoš 50 povezanih

Nevreme sa jakim vetrom i požarima u Šumadiji, naročito u Čačku i Kragujevcu
Naslovi.ai pre 2 satajoš 50 povezanih