Povezane vesti
Ji: Vlada da očuva uredničku slobodu RTCG
Glas Amerike 09.01.2018
Zamjenik pomoćnika državnog sekretara SAD, Hojt Brajan Ji, pozvao je danas crnogorsku vladu da preduzme korake kako bi se očuvala urednička sloboda državne radio televizije i upozorio da bi preuzimanje političke kontrole nad javnim servisom RTCG bio… »
Vašingtonske 'packe' Podgorici
Slobodna Evropa 09.01.2018
Kada je riječ o slobodi medija u Crnoj Gori, američka administracija uputila je nikad oštriju kritiku i upozorenje na račun vlasti u Podgorici. Zamjenik pomoćnika državnog sekretara SAD-a i, po svemu sudeći budući ambasador u Sarajevu Hojt Brajan Ji… »
Ji: Vlada hitno da potcrta uredničku slobodu RTCG
Slobodna Evropa 09.01.2018
Vlada Crne Gore treba da preduzme korake kako bi se očuvala urednička sloboda RTCG-a ili će se njen demokratski kredibilitet smanjiti, ocijenio je zamjenik pomoćnika državnog sekretara SAD Hojt Brajan Ji. On je u razgovoru za podgoričke "Vijesti” rekao… »
Vesti dana »
MUP: Jedna osoba uhapšena zbog krijumčarenja ljudi, otkriven hostel u Surčinu
Beta pre 3 satajoš 38 povezanih
Đurić u Vašingtonu na ministarskoj konferenciji o političkom nasilju i terorizmu
Beta pre 4 satijoš 28 povezanih
Reakcije na izjavu Snežane Paunović: Smena, osude i krivična prijava
Naslovi.ai pre 4 satijoš 80 povezanih
Skandal na Svetskom prvenstvu, FIFA pokreće istragu protiv Argentinaca
Nova pre 5 satijoš 166 povezanih
U Novom Sadu protest zbog prebijanja 15-godišnjaka u parku škole
Slobodna Evropa pre 1 danjoš 58 povezanih


