Povezane vesti
Joksimović: Protiv sam EU integracija u "paketu" za ceo region
Blic 10.01.2018
Ministarka za evropske integracije Jadranka Joksimović izjavila je da je predstavljanje Strategije za zapadni Balkan najavljeno je za 6. februar u Evropskom parlamentu, ocenivši da napredak u pristupnim pregovorima treba da bude u skladu sa… »
Ministarka Joksimović: Srbija najozbiljniji kandidat za članstvo u EU
Kurir 10.01.2018
BEOGRAD - Ministarka za evropske integracije Jadranka Joksimović izjavila je da je Srbija sprovodi ozbiljne reforme i da je najozbiljiji kandidat za članstvo u Evropsku uniju, čija bi članica trebala da postane do 2025. godine. Joksimović je rekla da… »
Vesti dana »

Opozicija predlaže 'Vladu narodnog poverenja', vlast odgovara: 'Vi nemate ničije poverenje'
BBC News pre 1 satjoš 29 povezanih

Vučević o propalom kandidatu za gradonačelnika Beograda: Obradović bi opet da slaže, ali Srbija pamti
Kurir pre 1 satjoš 22 povezane

"Gazdu su videli kako uzima kesu sa parama i beži": Oglasila se supruga preminulog vozača Hitne pomoći iz Kočana: "Evo šta mi je rekao na dan požara"
Blic pre 3 minutajoš 54 povezane

Demonstracije ispred opštine Pančevo, policija spustila štitove (FOTO/VIDEO)
Danas pre 5 satijoš 15 povezanih

Ko u Srbiji ima „zvučni top“: Analiza Aleksandra Radića u novom broju Nedeljnika
Nedeljnik pre 4 satijoš 27 povezanih