Povezane vesti
Evakuacija turista u Švajcarskoj
RTS 10.01.2018
Vozovi sa turistima počeli su da se spuštaju iz skijališta Cermat, pošto je železnička služba proradila nakon skoro dva dana suspenzije zbog rizika od lavina. Voz sa vagonima kapaciteta od po 250 sedišta krenuli su popodne iz Cermata, a nakon što su… »
Helikopterom evakuišu 13.000 turista u Švajcarskoj
Radio 021 10.01.2018
Evakuacija oko 13.000 turista odsečenih dva dana u zavejanom ski centru Cermat u Švajcarskoj nastavljena je helikopterima zato što će železnička pruga biti otvorena kasnije nego što je predviđeno. Neki turisti iz tog poznatog skijaškog centra u kantonu… »
Ski evakuacija:U Zermatu "zarobljeno" 13.000 ljudi
Mondo 10.01.2018
Od oko 13.000 turista, koji su bili zarobljeni zbog snežne oluje u Zermatu, popularnom skijalištu u Švajcarskoj, nekoliko stotina njih je helikopterom prebačeno u obližnje selo. Policijski zvaničnik u Zermatu je saopštio da je u utorak prebačeno između… »
Vesti dana »
Tajvan reagovao na upozorenje kineskog predsednika oko „mogućeg sukoba“
Danas pre 26 minutajoš 37 povezanih
Poslanici nastavljaju sednicu o izmeni izbornih zakona: Ova novina izaziva najviše polemike
Blic pre 41 minutajoš 11 povezanih
Ovo se ne pamti: Relativno mirna noć za Hitnu u Beogradu, ali jedan podatak iznenadio sve
Blic pre 3 satajoš 6 povezanih
Ubistvo u Vladičinom Hanu: Uhapšeni motkom prebio brata od strica
Newsmax Balkans pre 6 minutajoš 16 povezanih




