Povezane vesti
Bešiktaš želi tandem Boaći - Gameiro
Večernje novosti 10.01.2018
Plan uprave "crnih orlova" je da napadača madridskog Atletika dođe na pozajmicu do kraja sezone, a Zvezdin fudbaler u višemilionskom transferu. RIČMOND Boaći nalazi na vrhu liste pojačanja Bešiktaša! "Bombas, Gameiro i Boaći" piše "Milijet" prenoseći… »
Zove ga Bešiktaš, ali Boaći razmišlja o Zvezdi
Mondo 10.01.2018
Napadač iz Gane ima dozvolu da napusti crveno-bele, dugo se već dovodi u vezu sa nekoliko klubova, ali on trenutno ne razmišlja o odlasku. Foto: MN Press Lista klubova koji su zainteresovani za Ričmonda Boaćija je poduža. Gotovo svakodnevno domaći i… »
Bešiktaš traži hitnu zamenu za Tosuna: Gameiro ili Boaći!
Mozzart sport 10.01.2018
Francuz se dokazao u evropskim okvirima, ali je znatno skuplja opcija napadača crveno-belih i već je zagazio u četvrtu godinu života, dok bi cena golgetera iz Gane u narednim godinama mogla višestruko da naraste. Turski Bešiktaš je prodao Dženka Tosuna… »
Vesti dana »
Vremenska prognoza za ponedeljak, 19. januar: Hladno, sunčano i vetrovito, ujutru mraz
Beta pre 56 minutajoš 31 povezana
Drugo polugodište počinje regularno, ministar prosvete najavljuje skraćenje časova na 30 minuta
Sputnik pre 1 satjoš 25 povezanih
Australijanac skupo prodao kožu: Karlos ima mnogo kečeva u rukavu
Sport klub pre 21 minutajoš 37 povezanih
Evropski zvaničnici uznemireni zbog Trampove najave o uvođenju carina povodom Grenlanda
Beta pre 11 minutajoš 25 povezanih




