Povezane vesti
Za preradu otpadnih voda potrebno pet milijardi evra
Radio 021 10.01.2018
Ministar zaštite životne sredine Goran Trivan izjavio je danas da će, prema prvim procenama, u preradu otpadnih voda Srbija morati da investira do pet milijardi evra "sa opcijom od oko 300 sistema" za njihovu preradu. "Bez rešavanja pitanja prerade… »
Trivan: Pozivamo građane da prijave nelegalna skladišta opasnog otpada
Novi magazin 10.01.2018
Ministar zaštite životne sredine Goran Trivan izjavio je danas da se u Srbiji godišnje stvara između 60.000 i 80.000 tona opasnog otpada, od čega jedan deo ne bude zbrinut na propisan način, zbog čega se akcija otkrivanja nelegalno skladištenog opasnog… »
Za preradu otpadnih voda pet, za "životnu sredinu" - 15 milijardi evra
RTV 10.01.2018
BEOGRAD - Ministar zaštite životne sredine Goran Trivan izjavio je danas da će, prema prvim procenama, u preradu otpadnih voda Srbija morati da investira do pet milijardi evra "sa opcijom od oko 300 sistema" za njihovu preradu. "Bez rešavanja pitanja… »
Ako ćemo da pijemo vodu - da nađemo 5 mlrd €
Mondo 10.01.2018
Srbija u preradu otpadnih voda mora da investira do pet milijardi evra da bi izlečila svoje vodotokove i obezbedila, između ostalog, i pitku vodu, poručuju iz Ministarstva za zaštitu životne sredine. Foto: Tanjug/PrintScreen Ministar ekologije Goran… »
Vesti dana »
Izmene režima rada više linija GSP na Novom Beogradu do 25. februara
Newsmax Balkans pre 1 satjoš 11 povezanih
Musk objedinjuje SpaceX i xAI uz valuaciju od 1,25 biliona dolara
Bloomberg Adria pre 10 minutajoš 6 povezanih
Prevoznici iz regiona danas na sastanku sa EK o rešenju za boravak u Šengen zoni
Insajder pre 20 minutajoš 1 povezana






