Povezane vesti
Mej: Neće biti drugog referenduma o EU
Dnevnik 11.01.2018
LONDON: Premijerka Velike Britanije Tereza Mej neće održati drugi referendum o članstvu te zemlje u Evropskoj uniji, izjavila je danas njena portparolka. Kako Rojters prenosi, to je bio njen odgovor na rastući broj poziva za organizovanje referenduma… »
Faraž: Mogao bih da podržim drugi referendum o Bregzitu
Novi magazin 11.01.2018
Britanski evroskeptični političar Najdžel Faraž rekao je danas da bi mogao da podrži održavanje drugog referenduma o članstvu u Evropskoj uniji kako bi ubio svaku šansu za ostanak u Uniji. Velika Britanija je na referendumu u julu 2016. glasala za izazak… »
May: Nema drugog referenduma o Brexitu
Al Jazeera 11.01.2018
U posljednje vrijeme brojni Britanci su zatražili novi referendum o ostanku u Evropskoj uniji, premijerka je takvu mogućnost odbila. Premijerka Velike Britanije Theresa May neće održati drugi referendum o članstvu te zemlje u Europskoj uniji, potvrdila… »
Vesti dana »
RGZ: Katastar postupa u skladu sa zakonom, ne odlučujumo mi o ukidanju zaštite
Beta pre 1 satjoš 25 povezanih
Novi mirovni plan Sad za Ukrajinu: Kako stvari stoje i šta treba pratiti
Slobodna Evropa pre 2 satajoš 81 povezana
Putin: Američki plan za Ukrajinu može poslužiti kao osnova za konačno rešenje sukoba
Beta pre 17 minutajoš 33 povezane
Putin: Ako Kijev nije spreman da razmotri predloge Trampa situacija kao sa Kupjanskom će se ponoviti
Sputnik pre 1 satjoš 29 povezanih




