Povezane vesti
Diković: Nisam počinio niti naredio nijedan zločin na Kosovu
SEEbiz 11.01.2018
BEOGRAD - Načelnik Generalštaba Vojske Srbije (VS) Ljubiša Diković izjavio je danas da tokom sukoba na Kosovu nije počinio niti naredio nijedan zločin nad albanskim civilima, i da su svi komandanti Vojske Jugoslavije tokom rata 1999. godine učinili sve… »
Diković bez komentara o američkoj vizi
Dnevnik 11.01.2018
BEOGRAD: Načelnik Generalštaba Vojske Srbije general Ljubiša Diković nije danas želeo da komentariše odbijanje ambasade SAD u Beogradu da mu izda vizu za odlazak na Konferenciju načelnika GŠ o borbi protiv nasilnih ekstremističkih organizacija. Diković… »
Diković: Nisam činio zločine
Danas 11.01.2018
Načelnik Generalštaba Vojske Srbije general Ljubiša Diković negirao je danas da je počinio ili naredio bilo koji zločin za vreme rata na Kosovu i istakao da je, naprotiv, sve učinio da do njih ne dođe. Ni jedan zločin niti sam počinio ili naredio, niti… »
Vesti dana »
Đurić: Članice EU da uzmu u obzir da je EK peti put preporučila otvaranje Klastera 3
NIN pre 14 minutajoš 21 povezana
Cenovnici trgovinskih lanaca u Srbiji sedmično će se objavljivati na Portalu otvorenih podataka
Nova ekonomija pre 29 minutajoš 17 povezanih
Srbija će biti druga Švajcarska kad se reši to pitanje! Građani o legalizaciji: Ranije je postupak bio sačuvaj, Bože! Sad je sve olakšano (video)
Alo pre 1 satjoš 30 povezanih
‘Pod represijom’ – takav je građanski prostor u Srbiji, prema oceni CIVICUS Monitora
Mašina pre 44 minutajoš 14 povezanih




