Povezane vesti

Tamo rade kreteni i zli geniji! Stručnjak iz FBI otkrio užasne stvari o kompaniji Epl

Srbija danas pre 6 dana
Bez dlake na jeziku!
Na Međunarodnoj konferenciji o sajber bezbednosti na Menhentnu, stručnjak za foreziniku iz FBI-ja Stiven Flatli kritikovao je kompaniju "Apple", a njene zaposlene nazvao „kretenima“ i “zlim genijima“ što su njemu i njegovim kolegama otežali posao. Na primer, on se... »

Stručnjak iz FBI-ja: U Apple-u rade "kreteni" i "zli geniji"

Press pre 6 dana
Otkako je kompanija Apple napravila automatsku enkripciju na iPhone-u, FBI vodi rat protiv njih žaleći se da je kriptografija toliko snažna ni sama kompanija ne može da je slomi što otežava vlastima borbu protiv terorista i kriminalaca.
Foto:B92.net Na Međunarodnoj konferenciji o sajber bezbednosti na Menhentnu, stručnjak za foreziniku iz FBI-ja Stiven Flatli kritikovao je kompaniju Apple, a njene njene zaposlene zavao „kretenima“ i “zlim genijima“ što su njemu... »

Stručnjak iz FBI-ja: U Apple-u rade "kreteni" i "zli geniji"

B92 pre 6 dana
B92: Stručnjak iz FBI-ja: U Apple-u rade "kreteni" i "zli geniji"
Otkako je kompanija Apple napravila automatsku enkripciju na iPhone-u, FBI vodi rat protiv njih žaleći se da je kriptografija toliko snažna ni sama kompanija ne može da je slomi što otežava vlastima borbu protiv terorista i kriminalaca.
Na Međunarodnoj konferenciji o sajber bezbednosti na Menhentnu, stručnjak za foreziniku iz FBI-ja Stiven Flatli kritikovao je kompaniju Apple, a njene zaposlene nazvao „kretenima“ i “zlim genijima“ što su njemu i njegovim... »
©2018 Netmark d.o.o.