Povezane vesti

Ben predstavljen: Cilj mi je da dajem golove svima, a naročito Partizanu

Ben predstavljen: Cilj mi je da dajem golove svima, a naročito Partizanu

Večernje novosti 13.01.2018
Glavni motiv je fudbal, a odluka je bila lakša zbog poznanstva sa Milojevićem. Istorija Zvezde je mnogo bolja od Olimpijakosove - poručio je novi igrač crveno-belih. NASMEJAN, raspoložen, El Fardu Nabuhane Ben danas je u Ljutice Bogdana zadužio dres… »
Povratak na "marakanu": Hajdin drugo pojačanje crveno-belih

Povratak na "marakanu": Hajdin drugo pojačanje crveno-belih

Večernje novosti 13.01.2018
Doskorašnji igrač subotičkog Spartaka potpisao ugovor sa Zvezdom i pojačao konkurenciju na poziciji levog beka. Spreman sam na rad - poručio je Stefan. Dosadašnji fudbaler subotičkog Spartaka Stefan Hajdin potpisao je danas ugovor sa Crvenom… »
Hajdin: Vratio sam se gde pripadam

Hajdin: Vratio sam se gde pripadam

Mozzart sport 13.01.2018
Crvena zvezda predstavila drugo zimsko pojačanje... Posle Bena, dres Crvene zvezde ponosno je podigao u Stefan Hajdin! Na stadionu Rajko Mitić priređena je promocija mladog levog beka koji je drugo zvanično pojačanje u zimskom prelaznom roku… »
Zvezda predstavila i drugo pojačanje: Stefan Hajdin- Ostvario sam dečački san!

Zvezda predstavila i drugo pojačanje: Stefan Hajdin- Ostvario sam dečački san!

Hot sport 13.01.2018
Nakon dolaska napadača Bena iz Olimpijakosa, Crvena zvezda dovela je i pojačanje u zadnjoj liniji, Stefana Hajdina. Doskorašnji levi bek subotičkog Spartaka vratio se u klub čije je mlađe selekcije prošao, a danas je na stadionu „Rajko Mitić“… »
Zvezdino pojačanje iz Subotice: Hajdin: Vratio sam se klubu kom pripadam

Zvezdino pojačanje iz Subotice: Hajdin: Vratio sam se klubu kom pripadam

Sportal blic 13.01.2018
Crvena zvezda je posle napadača ove subote predstavila i novog defanzivca. Stefan Hajdin (23), dosadašnji levi bek Spartaka, potpisao je ugovor sa crveno-belima. Foto: Aleksandar Dimitrijević / RAS Srbija Stefan Hajdin On je prethodnih šest meseci… »
Zvezda promovisala i drugo pojačanje, Hajdin se vratio kući

Zvezda promovisala i drugo pojačanje, Hajdin se vratio kući

Sportske.net 13.01.2018
Nekadašnji omladinac Zvezde je presrećan što se vratio u svoj klub. Stefan Hajdin, drugo pojačanje Crvene zvezde u ovom prelaznom roku rekao je da zna gde je došao i šta se od njega očekuje, ali i da je ispunio san. On je proveo pet godina u… »
Od treće lige do dresa Zvezde: Ovde pripadam!

Od treće lige do dresa Zvezde: Ovde pripadam!

Mondo 13.01.2018
Stefan Hajdin postao drugo pojačanje Crvene zvezde u januarskom prelaznom roku i zadužio dres sa brojem "34". Foto: MN Press Kakvih šest meseci je iza Stefana Hajdina... Talentovani levi bek, rođen u Glini, letos je treći rang srpskog fudbala i dres… »
Hajdin u Zvezdi: San mi je od malena bio da igram za naš najveći klub

Hajdin u Zvezdi: San mi je od malena bio da igram za naš najveći klub

Sportski žurnal 13.01.2018
Na stadionu Rajko Mitić danas je predstavljeno i drugo pojačanje u zimskom prelaznom roku, crveno-beli dres ponovo je obukao levi bek Stefan Hajdin. Sportski direktor Mitar Mrkela predstavio je Zvezdino novo pojačanje. - Imam čast da vam predstavim… »
Šta se još ‘kuva’ u zvezdinoj kuhinji: Mrkela potvrdio dolazak Hajdina i negovestio sledeće korake u prelaznom roku

Šta se još ‘kuva’ u zvezdinoj kuhinji: Mrkela potvrdio dolazak Hajdina i negovestio sledeće korake u prelaznom roku

Hot sport 13.01.2018
Crvena zvezda danas je predstavila El Fadru Bena, a sportski direktor Mitar Mrkela najavio da će biti još aktivnosti u januarskom transfer periodu. Ono što je HotSport prvi najavio pre nekoliko dana, danas je i zvanično dobilo potvrdu od strane… »
Upoznajte Bena: Nasmejan, ne ide po splavovima i “faca” je na ostrvu Majote - tamo je samo jedan pre njega bio fudbaler

Upoznajte Bena: Nasmejan, ne ide po splavovima i “faca” je na ostrvu Majote - tamo je samo jedan pre njega bio fudbaler

Mozzart sport 13.01.2018
Zvezda dovela igrača koji ima zanimljivu fudbalsku i životnu priču. El Fardu Ben Nabuan. Ili samo Ben. To je fudbaler koji je parafirao ugovor na dve i po godine sa Crvenom zvezdom. Srpski vicešampion ga je otkupio za 500.00 evra. Radi se o veoma… »
Prvo zvezdino pojačanje: Ben: Zvezda najveća u Srbiji, Milojević mi je mnogo pomogao u Grčkoj /video/

Prvo zvezdino pojačanje: Ben: Zvezda najveća u Srbiji, Milojević mi je mnogo pomogao u Grčkoj /video/

Sportal blic 13.01.2018
Crvena zvezda je dobila prvo pojačanje u zimskom prelaznom roku. El Fardu Ben, bivši napadač Olimpijakosa, u petak je potpisao ugovor sa srpskim vicešampionom, a u novom klubu je predstavljen ove subote. Foto: Aleksandar Dimitrijević / RAS Srbija… »
Ben: Pozicija nije važna, došao sam da igram

Ben: Pozicija nije važna, došao sam da igram

Mondo 13.01.2018
El Fardu Ben Mohamed predstavljen je danas u Ljutice Bogdana kao prvo pojačanje Crvene zvezde u zimskom prelaznom roku. Foto: Twitter/FK Crvena zvezda Sportski direktor Mitar Mrkela poželeo je dobrodošlicu igraču koji je stigao iz Olimpijakosa. "Ben… »
Ben: Došao sam da igram, čast je biti član Zvezde (video)

Ben: Došao sam da igram, čast je biti član Zvezde (video)

Sportski žurnal 13.01.2018
Prvo pojačanje u zimskom prelaznom roku Crvene zvezde je El Fardu Ben, koji je u petak uveče potpisao dvoipogodišnji ugovor sa klubom. Fudbalski klub Crvena zvezda danas je i zvanično u Beogradu predstavio novog igrača Muhameda El Fardu Bena. -… »
Benov prvi intervju: Le Talek i ja smo iz istog grada, znam i Kangu, a za Boaćija sam čuo...

Benov prvi intervju: Le Talek i ja smo iz istog grada, znam i Kangu, a za Boaćija sam čuo...

Mozzart sport 13.01.2018
"Ja sam napadač, a za napadače je najbitnije da postižu golove. U tome sam dobar. Imam i dobru tehniku, takođe volim da asistiram saigračima"... Prvo zimsko pojačanje Crvene zvezde - El Fardu Ben, uspešno je sinoć prošao lekarske preglede i… »
Zvezda predstavila Bena: Ponovo se ‘merači’ na Partizan, evo šta je bilo presudno za transfer i šta mu je rekao…

Zvezda predstavila Bena: Ponovo se ‘merači’ na Partizan, evo šta je bilo presudno za transfer i šta mu je rekao…

Hot sport 13.01.2018
Na stadionu ‘Rajko Mitić’ Crvena zvezda je promovisala svoje prvo i, verovatno, najveće pojačanje ove zime – El Fardu Bena. Novi napadač Zvezde predstavljen je sportskoj javnosti na Marakani. Kroz razgovor sa novinarima malo je bliži… »
Ben: "Zvezda je veći klub od Olimpijakosa, došao sam da igram fudbal"

Ben: "Zvezda je veći klub od Olimpijakosa, došao sam da igram fudbal"

Sportske.net 13.01.2018
Novo pojačanje Crvene zvezde najavio je golove. Ne očekuje usluge od trenera Milojevića, već da se izbori za mesto u timu. Novo pojačanje Crvene zvezde Muhamed El Fardu Ben rekao je danas da je došao da igra i da postiže golove, ali je istakao da… »
Oglasio se Zvezdin ''Big Ben'', posle ovih reči ''Delije'' će ga još više zavoleti!

Oglasio se Zvezdin ''Big Ben'', posle ovih reči ''Delije'' će ga još više zavoleti!

Sportske.net 13.01.2018
Zvezdin novi napadač u prvom intervjuu posle potpisivanja ugovora nahvalio i sebe i Crvenu zvezdu i trenera Milojevića i saigrače, a posebno navijače. Ono što se nedeljama najavljivalo u domaćim medijima, juče je i ozvaničeno, dosadašnji napadač… »
Zvezda potvrdila: Ben je potpisao

Zvezda potvrdila: Ben je potpisao

Večernje novosti 12.01.2018
Crveno-beli na svom zvaničnom sajtu potvrdili da je dosadašnji fudbaler Olimpijakosa potpisao ugovor na dve i po godine. Dosadašnji fudbaler Olimpijakosa El Fardu Ben potpisao je ugovor na dve i po godine sa Crvenom zvezdom, saopštio je večeras… »
Zvanično: Ben je Zvezdin, potpisao do 2020. godine

Zvanično: Ben je Zvezdin, potpisao do 2020. godine

Sportal blic 12.01.2018
Crvena zvezda je i zvanično dobila prvo pojačanje u zimskom prelaznom roku - El Fardu Ben. Foto: FK Crvena zvezda / Promo Predsednik FK Crvena zvezda Svetozar Mijailović i Ben Bivši napadač Olimpijakosa potpisao je ugovor sa beogradskim crveno-belima… »

Vesti dana »