Bogdan Mitrović: Istina je jača od zavere Albanaca

Bogdan Mitrović: Istina je jača od zavere Albanaca

RTV pre 38 dana
RTV: Bogdan Mitrović: Istina je jača od zavere Albanaca
MLADENOVAC - Najteže mi je padala nepravda, to što sam ni kriv ni dužan bio u pritvoru, kaže Bogdan Mitrović (75), raseljeno lice iz sela Sopine kod Suve Reke koji je četiri i po meseca proveo u zatvoru kod Podujeva.
Iako su se svi prema meni ophodili korektno, pošto sami bio najstariji pritvorenik u paviljonu za Srbe Euleksovog zatvora kod Podujeva, teško je biti u lancima, kaže on za Novosti. Mitrović je bio osumnjičen za ratni zločin... »

Bogdan Mitrović ponovo sa porodicom

RTS pre 39 dana
RTS: Bogdan Mitrović ponovo sa porodicom
Posle četiri i po meseca pritvora Bogdan Mitrović stigao je noćas kući u selo Međulužje, kod Mladenovca. Ne žali se na tretman u pritvoru, ali ga, kaže rastužuju razlozi zbog kojih je hapšen. Pored porodice, u domu u Mladenovcu, Mitrovića su dočekali i predstavnici Kancelarije za Kosovo i Metohiju. Mitrović im zahvaljuje na pomoći, a posebnu zahvalnost, kaže duguje predsedniku države.
Bogdan Mitrović, koji je juče oslobođen, po dolasku kući zahvalio je svima koji su pomogli da, kako kaže, pobedi pravda. "Na pravdu Božju, ni kriv ni dužan, nikome nisam ukrao, ja sam ostario u Sopini, nikome nisam dao šamar, a... »

Mitrović stigao kući u Međuložje kod Mladenovca

Dnevnik pre 39 dana
MLADENOVAC: Bogdan Mitrović, koji je 28. avgusta uhapšen na Kosovu i Metohiji, posle puštanja na slobodu sinoć je stigao kući u selo Međuložje, kod Mladenovca.
Mitrović, koji je oslobođen u petak, po dolasku kući zahvalio je svima koji su doprineli da bude pušten na slobodu, a posebno predsedniku Aleksandru Vučiću, koji se, kako je rekao, istinski i "kao lav" bori za Kosovo. On je rekao... »

Bogdan Mitrović stigao kući u Međulužje

Blic pre 39 dana
Bogdan Mitrović, koji je 28. avgusta uhapšen na Kosovu i Metohiji, posle puštanja na slobodu sinoć je stigao kući u selo Međuložje, kod Mladenovca.
Mitrović, koji je oslobođen u petak, po dolasku kući zahvalio je svima koji su doprineli da bude pušten na slobodu, a posebno predsedniku Aleksandru Vučiću, koji se, kako je rekao, istinski i "kao lav" bori za Kosovo. On je rekao... »

Komentari na drugim sajtovima

©2018 Netmark d.o.o.