Đoković: Nisam 100 posto zdrav, ali u meni gori stara vatra

Politika subota, 13. januar 2018.
Lakat još nije potpuno zdrav, ali je u stanju kad može da se takmiči, kaže Đoković
MELBURN – Najbolji srpski teniser Novak Đoković izjavio je da nije još 100 posto zdrav, ali da je situacija sa povređenim laktom svakog dana bolja i da je presrećan što će se na Australijan openu posle šest meseci vratiti na... »

Novak nastavio lepu tradiciju u Melburnu, ali šta je opet sa tim laktom?

Sportske.net subota, 13. januar 2018.
Naš najbolji teniser ponovo obradovao novinare pred početak Australijan Opena.
Kao i prethodnih godina, konferencija za medije na kojoj je Novak Đoković najavio start na Australijan Openu, obeležena je - slatkišima. Naš teniser sada već tradicionalno koristi te uvodne konferencije da prisutne novinare... »

Sportski žurnal subota, 13. januar 2018.
Novak nije želeo da ulazi u detalje o prirodi povrede lakta, samo je istakao da operacija nije dolazila u obzir i da lakat još nije potpuno zdrav, ali je u stanju kad može da se takmiči
Najbolji srpski teniser Novak Đoković izjavio je da nije još 100 posto zdrav, ali da je situacija sa povređenim laktom svakog dana bolja i da je presrećan što će se na Australijan openu posle šest meseci vratiti na teren. -... »

Dnevnik subota, 13. januar 2018.
MELBURN: Najbolji srpski teniser Novak Đoković izjavio je da nije još 100 posto zdrav, ali da je situacija sa povređenim laktom svakog dana bolja i da je presrećan što će se na Australijan openu posle šest meseci vratiti na teren.
"Nikada isam ovoliko dugo pauzirao i drago mi je što sam opetu tu. Nedostajalo mi je da se ponovo takmičim na velikim turnirima. Istovremeno, imao sam u prethodnih šest meseci dosta vremena za svoju porodicu, uspeo sam da se... »

"Nisam 100 posto fit, ali u meni gori stara vatra"

Mondo subota, 13. januar 2018.
Novak Đoković priznaje da nije u najboljoj formi posle duge pauze, ali da je željan igre
Foto: Guliver/Getty Images/Clive Brunskill Novak Đoković priprema se u Melburnu za nastup na Australijan Openu. Najbolji srpski teniser izjavio je da nije još 100 posto zdrav, ali da je situacija sa povređenim laktom svakog dana... »

Đoković: Stara vatra gori u meni

Vesti online subota, 13. januar 2018.
Najbolji srpski teniser Novak Đoković izjavio je da nije još 100 posto zdrav, ali da je situacija sa povređenim laktom svakog dana bolja i da je presrećan što će se na Australijan openu posle šest meseci vratiti na teren.
- Nikada isam ovoliko dugo pauzirao i drago mi je što sam opetu tu. Nedostajalo mi je da se ponovo takmičim na velikim turnirima. Istovremeno, imao sam u prethodnih šest meseci dosta vremena za svoju porodicu, uspeo sam da se... »

Vratio se Nole, vratili se i kolači (FOTO)

B92 subota, 13. januar 2018.
B92: Vratio se Nole, vratili se i kolači (FOTO)
Novak Đoković se vraća na teren, a osim navijača, tome su se obradovali i novinari, bar na Australijan openu.
Srbin je nastavio svoju tradiciju i na prvom obraćanju javnosti ouči Ozi opena častio predstavnike sedme sle kolačima. Đoković nije igrao od Vimbldona zbog povrede lakta, a na AO će napad na sedmu titulu početi u utorak ujutru... »

Đoković: Lakat nije 100% ozdravio

B92 subota, 13. januar 2018.
B92: Đoković: Lakat nije 100% ozdravio
Novak Đoković istakao je da njegov lakat i dalje nije maksimalno zdrav, ali da može da se takmiči.
Đoković će se u noći između ponedeljka i utorka vratiti na teren posle šestomesečne pauze, u prvom kolu Australijen opena, protiv Amerikanca Donalda Janga. "Nije još 100 odsto zdrav, ali je na nivou na kojem mogu da se takmičim,... »

Đoković: Nisam 100 odsto zdrav, ali u meni gori stara vatra

Večernje novosti subota, 13. januar 2018.
Nikada nisam ovoliko dugo pauzirao i drago mi je što sam opet ovde. Nedostajalo mi je učešće na najvećim takmičenjima - poručio je Novak
Najbolji srpski teniser Novak Đoković izjavio je da nije još 100 posto zdrav, ali da je situacija sa povređenim laktom svakog dana bolja i da je presrećan što će se na Australijan openu posle šest meseci vratiti na teren. -... »

Nole ispoštovao tradiciju: Delio novinarima kolače, ali i zabrinuo navijače novom izjavom o povredi lakta!

Hot sport subota, 13. januar 2018.
Novak Đoković nije 100 posto spreman za Australijan open, ali će ipak moći da se takmiči, poručio je na današnjoj konferenciji u Melburnu. Godina 2017. za Novaka Đokovića bila je za zaborav, a slično je počela i 2018. Sve je ‘zakuvala’ povreda lakta koja ga muči već nekoliko meseci. Srpski teniser... »

Novak otvorio dušu: Koliko boli lakat, zašto je promenio servis i da li će biti 100% spreman za Australijan open

Telegraf subota, 13. januar 2018.
Nadajmo se najboljem!
Novak Đoković održao je konferenciju u Melburnu pred početak Australijan opena. Tu je pričao detaljnije o zdravstvenoj situaciji, pošto je iza njega polugodišnja pauza nakon povrede lakta. - Nije lakat još 100 odsto zdrav, ali je na nivou na kojem mogu da se takmičim,... »

Rijad potvrdio smrt Kašogija, UN pozvao na transparentnu istragu

Slobodna Evropa  pre 48 minuta  još 28 povezanih

VMRO-DPMNE isključio poslanike koji su glasali za izmene

Dnevnik  pre 52 minuta  još 17 povezanih

Palmer: Što pre postići sporazum Beograda i Prištine

Beta  pre 36 minuta  još 10 povezanih

Tragedija u Ćićevcu: Jedna osoba poginula, dve povređene u udesu

Večernje novosti  pre 1 sat  još 8 povezanih
©2018 Netmark d.o.o.