Povezane vesti

Nakon burnog skandala, zadrugarka se rastala sa dušom! Tako ranjena - otkrila sve i otišla! (video)

Nakon burnog skandala, zadrugarka se rastala sa dušom! Tako ranjena - otkrila sve i otišla! (video)

Srbija danas 13.01.2018
Bol je kida na komade! Posle svađe sa Sanjom Stanković, zbog toga što će u toku izazova cela 24 sata provesti vezana za nogu sa Banetom Čolakom, Jovana Tomić Matora napravila je ljubomornu scenu, zbog čega je plakala do zore. Foto: Youtube… »
Znala si da će je to povrediti: Saška Karan očitala Sanji buvkicu zbog Matore (video)

Znala si da će je to povrediti: Saška Karan očitala Sanji buvkicu zbog Matore (video)

Telegraf 13.01.2018
- Toliko mi je bilo žao nju kad sam videla - rekla je Saška. Sanja Stanković i Jovana Tomić Matora brutalno su se posvađale, jer je Sanja pristala da 24 sata bude kapanom vezana za Baneta Čolaka, a sve u cilju potencijalne nagrade. Nakon okršaja… »
Na ivici nervnog sloma! Matora očajna, drhti, plače - boli me jer sam verovala! Kako dalje?! (video)

Na ivici nervnog sloma! Matora očajna, drhti, plače - boli me jer sam verovala! Kako dalje?! (video)

Srbija danas 13.01.2018
Svi su saosećali sa njom. Jovana Tomić Matora je vidno potrešena što je njena simpatija Sanja Stanković izneverila tako što je prihvatila zadatak Velikog šefa da bude vezana 23 sata nogama sa Banetom Čolakom jer je time pokazala koliko je… »
Najgore jutro ikada: Nakon neviđenog skandala, Matorino stanje se znatno pogoršalo! Neutešni! (video)

Najgore jutro ikada: Nakon neviđenog skandala, Matorino stanje se znatno pogoršalo! Neutešni! (video)

Srbija danas 13.01.2018
Ovo će Zadruga dugo da pamti. Za zadrugarima je jako burna noć. Naime, Veliki šef im je dao poseban zadatak u kome su izabrani parovi morali da provedu 24 časa vezani jedno za drugo. Kako je partner Sanje Stanković bio Bane Čolak, to Jovana Tomić… »
Klošarko, je l' treba da te polomim?! Matora rasplakala Sanju, pa joj u žestokoj raspravi brutalno zapretila! (video)

Klošarko, je l' treba da te polomim?! Matora rasplakala Sanju, pa joj u žestokoj raspravi brutalno zapretila! (video)

Telegraf 13.01.2018
Nakon sinoćnje drame, Jovana i Sanja danas su nastavile raspravu koja je nastala jer je Stankovićeva prihvatila izazov da24 časa bude vezana sa Banetom Čolakom. Jovana Tomić prethodne noći pobesnela je jer je Sanja Stanković pristala da 24 sata… »
Pretukla je: Ni opaka, zadobijena rana nije zaustavila Matoru - sada i Luna jeca zbog nje! (video)

Pretukla je: Ni opaka, zadobijena rana nije zaustavila Matoru - sada i Luna jeca zbog nje! (video)

Srbija danas 13.01.2018
Svima je mnogo žao. Sinoć je u "Zadruzi" nastao haos, izazvan ljubomorom! Ne, nisu u pitanju Sloba i Luna već Jovana Tomić Matora! Ona je dobila blaži nervni slom kada je shvatila kakva se situacija odvija pred njenim očima. Prilikom izliva besa… »

Vesti dana »