Povezane vesti
Borba za ujedinjenje titula: Džošua i Parker u Kardifu odlučuju o apsolutnom prvaku sveta
Sportal blic 14.01.2018
Borba za apsolutnog bokserskog prvaka sveta u teškoj kategoriji, između Entonija Džošue i Džozefa Parkera biće održana u martu u Kardifu. Foto: Tanjug/AP Entoni Džošua Džošua (28) drži titule u IBF i VBA verziji, a dve godine mlađi Parker, koji dosad… »
Novi bokserski spektakl 31. marta, udariće dva neporažena šampiona
Vesti online 14.01.2018
Britanca Džošua Parker i Novozelanđanin Džozef Parker zakazali su borbu 31. marta na stadionu "Milenijum" u Kardifu. Parker je do sada u 18 od 24 meča nokautirao protivnika, vlasnik je WBO pojasa, dok je Entoni Džošua vlasnik WBA, IBF i IBO pojaseva i… »
Džošua i Parker boksuju 31. marta u Kardifu
Beta 14.01.2018
Britanski bokser Entoni Džošua i Novozelandjanin Džozef Parker boksovaće 31. marta u Kardifu za ujedinjenje titula svetskog šampiona u teškoj kategoriji. Džošua (28) je svetski prvak u verzijama WBA i IBF, dok je 26-godišnji Parker prvak u WBO verziji… »
Novi spektakl: Džošua i Parker boksuju 31. marta u Kardifu
Hot sport 14.01.2018
Britanski bokser Entoni Džošua i Novozelanđanin Džozef Parker boksovaće 31. marta u Kardifu za ujedinjenje titula svetskog šampiona u teškoj kategoriji. Džošua (28) je svetski prvak u verzijama WBA i IBF, dok je 26-godišnji Parker prvak u WBO verziji… »
Vesti dana »
Lekari se bore za život mladiću koji je jedini preživeo sudar na auto-putu: Stradali iz "golfa" krenuli u Sloveniju
Mondo pre 8 minutajoš 66 povezanih
Gutereš: Blokade Ormuskog moreuza vode ka svetskoj prehrambenoj krizi
Politika pre 13 minutajoš 75 povezanih
Pavlović (NPS): Beograd će vožnja električnim autobusom koštati skuplje nego vožnja taksijem
Beta pre 6 satijoš 25 povezanih






