Povezane vesti
Turska kritikuje američku obuku Kurda
Al Jazeera 14.01.2018
Američka koalicija najavila obuku svojih saveznika iz sirijske milicije na osiguravanju sirijske granice koja bi brojala 30.000 ljudi. Najava američke koalicije o obučavanju svojih saveznika iz sirijske milicije, uključujući kurdske borce, na… »
Turska kritikuje američku obuku Kurda
RTS 14.01.2018
Najava američke koalicije da će obučavati svoje saveznike iz sirijske milicije, uključujući kurdske borce, kako bi obezbeđivali sirijske granice, naišla je na žestoku kritiku turskih zvaničnika. Portparol turskog predsednika Tajipa Redžepa Erdogana… »
Turska negoduje: Američka koalicija postavlja 30.000 vojnika na sirijsku granicu, među njima i Kurdi
Kurir 14.01.2018
Portparol turskog predsednika Tajipa Redžepa Erdogana, Ibrahim Kalin, kritikovao je ovaj potez američke koalicije kao zabrinjavajući i neprihvatljiv. Kalin je rekao da umesto da okončaju podršku kurdskim borcima YPG, kao što Ankara traži, SAD preduzimaju… »
Vesti dana »
Peter Mađar posle izborne noći: Vlada "Tise" biće vlada svih Mađara
RTS pre 17 minutajoš 140 povezanih
IDF: Izraelske trupe blizu potpune kontrole nad uporištem Hezbolaha Bint Džbejl
RTV pre 42 minutajoš 35 povezanih
UKC Niš: Devojka povređena u udesu kod Aleksinca još uvek životno ugrožena
Beta pre 2 satajoš 26 povezanih





