Povezane vesti

Tramp: Nisam rasista, ništa loše nisam rekao o Haićanima

Tramp: Nisam rasista, ništa loše nisam rekao o Haićanima

Nova ekonomija 15.01.2018
Američki predsednik Donald Tramp je tvrdnjom da "nije rasista" pokušao da se odbrani od opšte kritike njegove vulgarne, uvredljive prošlonedeljne ocene doseljenika i zemalja iz kojih dolaze u SAD. "Nisam rasista. Mogu vam reći da sam ja osoba koju… »
Tramp: Ja nisam rasista

Tramp: Ja nisam rasista

Danas 15.01.2018
Američki predsednik Donald Tramp odbacio je tvrdnje da je rasista, javio je BBC dodajući da je to prvi put da je on neposredno reagovao na takve tvrdnje posle skandala oko vulgarnog naziva koji je upotrebio za afričke i neke druge zemlje. "Ja nisam… »
Tramp: Nisam rasista

Tramp: Nisam rasista

Novi magazin 15.01.2018
Američki predsednik Donald Tramp je tvrdnjom da "nije rasista" pokušao da se odbrani od opšte kritike njegove vulgarne, uvredljive prošlonedeljne ocene doseljenika i zemalja iz kojih dolaze u SAD. "Nisam rasista. Mogu vam reći da sam ja osoba koju… »
Trump: Nisam rasist

Trump: Nisam rasist

SEEbiz 15.01.2018
WASHINGTON - Američki predsjednik Donald Trump kazao je u nedjelju da "nije rasist" nakon što su mediji objavili njegove riječi o imigraciji iz "sranja od zemalja", izazvavši zgražanje u čitavom svijetu. "Nisam rasist. Ja sam najmanje rasist od svih… »
Tramp novinarima: Nisam rasista

Tramp novinarima: Nisam rasista

Blic 15.01.2018
Predsednik SAD Donald Tramp demantovao je da je rasista, odgovarajući na pitanja novinara u svom golf Klubu na Floridi. "Ja sam najmanje rasistički nastrojena osoba sa kojom ste razgovarali", rekao je Tramp, odgovarajući na pitanje novinara šta bi… »

Vesti dana »