Povezane vesti
NIN-ova nagrada 'Luzitaniji' Dejana Atanackovića
Slobodna Evropa 15.01.2018
Dobitnik 64. NIN-ove nagrade za najbolji roman godine u Srbiji je Dejan Atanacković za delo "Luzitanija" koji je objavila izdavačka kuća "Besna kobila". U najužem izboru za roman godine bili su "Srodnici" Jovice Aćina (Laguna), "Gorgone" Mire… »
Dejan Atanacković dobio NIN-ovu nagradu
Telegraf 15.01.2018
"Luzitanija" je njegov prvi roman. Dejan Atanacković je 64. dobitnik NIN-ove nagrade za roman "Luzitanija". Momo Kapor je veoma jednostavno objasnio kako se gube prijatelji: Njegove mnogo jake reči prepričavaće se decenijama! Reč je o njegovom prvom… »
Dobitnik NIN-ove nagrade je Dejan Atanacković s romanom "Luzitanija"
Noizz 15.01.2018
Žiri koji su činili Božo Koprivica (predsednik), Tamara Krstić, Jasmina Vrbavac, Zoran Paunović i Mihajlo Pantić su od devet naslova iz užeg izbora odabrali pet romana za finale. Dobitnik ovogodišnje NIN -ove nagrade je Dejan Atanacković za roman… »
NIN-ova nagrada Dejanu Atanackoviću za roman "Luzitanija"
BK TV 15.01.2018
Dejanu Atanackoviću pripala je NIN-ova nagrada za knjigu "Luzitanija'''', saopštio je danas žiri. Reč je o njegovom prvom romanu. Atanacković je 64. dobitnik NIN-ove nagrade, a odluku je doneo žiri koji je radio u sastavu Tamara Krstić, Jasmina… »
Vesti dana »

Topić: Ostaje žal što nisam uspela da dođem do medalje na SP u Kini
Politika pre 52 minutajoš 16 povezanih

U ruskom napadu na Kijev dvoje ubijenih, nekoliko povrijeđenih
Al Jazeera pre 57 minutajoš 10 povezanih

Drama kod Pančevačkog mosta Mladić pronađen sa opekotinama, hitno mu ukazana lekarska pomoć
Dnevnik pre 1 satjoš 10 povezanih