Povezane vesti

Nenadić se povlači iz reprezentacije! Selektor Cvetković: Nemojte se čuditi ako se javi još neko

Nenadić se povlači iz reprezentacije! Selektor Cvetković: Nemojte se čuditi ako se javi još neko

Mozzart sport 15.01.2018
Kapiten kaže da je odluku najavio i da ona nije ishitrena. Deset godina u reprezentaciji. I po svemu sudeći oproštaj od nje. Petar Nenadić (31) nagovestio je da bi Prvenstvo Evrope u Hrvatskoj moglo da bude i poslednje veliko takmičenje na kome će… »
‘Rasulo’: Jedan rukometaš se javio, ne može više za reprezentaciju!

‘Rasulo’: Jedan rukometaš se javio, ne može više za reprezentaciju!

Hot sport 15.01.2018
Dva poraza na Evropskom prvenstvu u Hrvatskoj poptuno su uzdrmala Srbiju, a sve je podgrejano navodnim verbalnim sukobom Dragana Škrbića i Jovice Cvetkovića, koji su to demantovali. Ipak, da je ‘nešto trulo u državi Danskoj’ jasno je posle izjave… »
Iznenađenje: Nenadić napušta reprezentaciju!

Iznenađenje: Nenadić napušta reprezentaciju!

Mondo 15.01.2018
Najbolji srpski rukometaš Petar Nenadić najavio je da neće biti u nacionalnom timu posle Evropskog prvenstva u Hrvatskoj. Foto: Guliver/Getty images/Christof Koepsel/Bongarts Rukometna reprezentacija Srbije priprema se za meč protiv Islanda u kojem… »
Nenadić najavio povlačenje: Pauza ili oproštaj... Mi smo još jedna propuštena generacija, pogotovo moja

Nenadić najavio povlačenje: Pauza ili oproštaj... Mi smo još jedna propuštena generacija, pogotovo moja

Sportski žurnal 15.01.2018
Srbija sutra od 18.15 časova u Splitu igra odlučujući meč za ostanak na Evropskom prvenstvu, protiv Islanda neophodna pobeda od četiri gola razlike. Uoči poslednjeg meča u grupi na Evropskom pvenstvu u Hrvatskoj protiv Islanda, u kome Srbiju u… »

Vesti dana »