Povezane vesti
Za šverc migranata 14 godina zatvora
Večernje novosti 15.01.2018
Presuda u Višem sudu optuženima za nedozvoljen prelazak granice i krijumčarenje ljudi. Četvorica okrivljenih treba da plate 5.950 evra koje su protivpravno stekli. POSEBNO odeljenje beogradskog Višeg suda donelo je prvostepenu presudu kojom su četvorica… »
Presuda za krijumčare ljudi: Osim zatvora moraju da vrate novac
Blic 15.01.2018
U Specijalnom sudu danas je izrečena osuđujuća presuda za krijumčarenje ljudi. Osuđeni su Nenad Petrović, Dragan Dačić, Aleksandar Mijatović i Petar Knežević zbog krivičnog dela nedozvoljen prelazak državne granice i krijamčarenje ljudi. Petrović i Dačić… »
Presuda krijumčarima ljudi
RTV 15.01.2018
BEOGRAD - Posеbno odеljеnjе Višеg suda u Bеogradu objavilo jе prvostеpеnu prеsudu kojom su oglašеni krivim i osuđеni Nеnad Pеtrović, Dragan Dačić, Alеksandar Mijatović i Pеtar Knеžеvić zbog krivičnog dеla nеdozvoljеn prеlazak državnе granicе i… »
Vesti dana »

Protestna okupljanja: Demonstranti kod Vukovog spomenika, studenti iz Niša i Beograda u poseti Pirotu (foto/video)
Blic pre 34 minutajoš 2 povezane

Istorija i emocija na platnu! U Vojnom muzeju otvorena izložba povodom 110 godina od odbrane Beograda i Dana muzeja (foto)
Blic pre 1 satjoš 1 povezana

Odbijanje kandidata Srpske liste i Srpske demokratije: Ko od Srba može da učestvuje na izborima na Kosovu?
Danas pre 5 satijoš 1 povezana