Povezane vesti

Jovanović: Da se revanširamo Himkiju; Lesor: Očekujem pobedu

Jovanović: Da se revanširamo Himkiju; Lesor: Očekujem pobedu

Sportski žurnal 15.01.2018
Košarkaš Crvene zvezde Nikola Jovanović rekao je da će crveno-beli pokušati da se revanširaju Himkiju za poraz i prvog dela Evrolige, kao i da mu mnogo znači što je na poslednjih par utakmica imao veću minutažu. – Himki je veoma ozbiljan… »
Alimpijević uoči Himkija: Da obezvredimo papir na kojem su oni definitivno jači!

Alimpijević uoči Himkija: Da obezvredimo papir na kojem su oni definitivno jači!

Mozzart sport 15.01.2018
„Ovakav ritam vam ne dozvoljava ni da se previše vraćate na takve poraze, niti da živite od nekih velikih pobeda“, rekao je strateg crveno-belih. Predah je nešto što ove sezone ne postoji u taboru košarkaša Crvene zvezde, pa se praktično bez… »
Nema pauze za: Crveno-bele Alimpijević: Zvezda nije ta koja ima prednost u ovakvom ritmu, ali priželjkujem trijumf

Nema pauze za: Crveno-bele Alimpijević: Zvezda nije ta koja ima prednost u ovakvom ritmu, ali priželjkujem trijumf

Sportal blic 15.01.2018
Za košarkaše Crvene zvezde nema pauze ovog januara. U utorak će u okviru 18. kola Evrolige dočekati Himki (19 sati), što će biti treći meč sprskog i regionalnog šampiona u pet dana. Foto: Aleksandar Dimitrijević / RAS Srbija Dušan Alimpijević… »
Ponovo će zaigrati pred "delijama": Dženkins: Umalo nisam promašio svlačionicu, čudno mi je što sam gost u "Pioniru"

Ponovo će zaigrati pred "delijama": Dženkins: Umalo nisam promašio svlačionicu, čudno mi je što sam gost u "Pioniru"

Sportal blic 15.01.2018
Košarkaši Crvene zvezde u utorak (19 sati) dočekaće Himki u 18. kolu Evrolige, a u centru pažnje u hali "Aleksandar Nikolić" naći će se Čarls Dženkins, bivši igrač crveno-belih i ljubimac "delija", kao i Stefan Marković, nekadašnji… »
Čarls Dženkins: Malo je čudno, prošao sam pored naše svlačionice!

Čarls Dženkins: Malo je čudno, prošao sam pored naše svlačionice!

Hot sport 15.01.2018
Crvena zvezda u 18. kolu Evrolige u dvorani ‘Aleksandar Nikolić’ dočekuje Himki, a najzanimljiviji igrač gostujućeg tima je Čarls Dženkins. Amerikanac sa srpskim pasošem će prvi put u karijeri igrati u Beogradu protiv ‘svoje’ Crvene… »
Dženkins prvi put gost u Pioniru: Spremajte dres!

Dženkins prvi put gost u Pioniru: Spremajte dres!

Mondo 15.01.2018
Ljubimac navijača Zvezde zaigraće protiv crveno-belih na parketu na kojem je proveo tri godine. "Kad sam prošao pored svlačionice bilo je čudno" kaže on na treningu. Utakmica Zvezda - Himki bila je od početka sezone jedna od onih koji su navijači… »
Stefan Marković: Ne igra se na "papiru"

Stefan Marković: Ne igra se na "papiru"

Mondo 15.01.2018
Iskusni bek izjavio je da će Himki za pobedu nad Zvezdom u Beogradu morati da bude mnogo bolji nego na prethodnim mečevima. Ekipa Himkija trenirala je u dvorani "Aleksandar Nikolić" pred okršaj 18. kola Evrolige sa Crvenom zvezdom (utorak, 19.00)… »
Alimpijević: Nije sramota pasti, sramota je pasti i ne ustati

Alimpijević: Nije sramota pasti, sramota je pasti i ne ustati

Sportal blic 14.01.2018
Košarkaši Crvene zvezde su se posle dva poraza vratili na pobednički kolosek. U derbiju 16. kola ABA lige lako je savladana Cedevita sa 82:66 i to sjajnom igrom u prve tri četvrtine. Foto: Aleksandar Dimitrijević / RAS Srbija Dušan Alimpijević je… »

Vesti dana »