Povezane vesti
Raspisan konkurs za 152 stana za izbeglice u Futogu
NoviSad.com 15.01.2018
Novi Sad – Grad Novi Sad raspisao je danas konkurs za rešavanje stambenog pitanja izbeglih lica, davanjem u zakup 152 stana, sa mogućnošću njihovog otkupa. Rok za podnošenje prijave sa potrebnim dokazima je 14. februar 2018. godine. foto: Grad Novi Sad… »
Otvoren konkurs za 152 stana za izbeglice u Futogu
Moj Novi Sad 15.01.2018
Grad Novi Sad raspisao je konkurs za rešavanje stambenog pitanja izbeglih lica, davanjem u zakup 152 stana. Stanovi će se graditi u Futogu, a deo su Regionalnog programa stambenog zbrinjavanja, koji zajedno sprovode Banka za razvoj Saveta Evrope… »
Raspisan konkurs za 152 stana za izbeglice u Futogu
Radio 021 15.01.2018
Grad Novi Sad raspisao je konkurs za rešavanje stambenog pitanja izbeglih lica, davanjem u zakup 152 stana. Ovi stanovi će se graditi u Futogu, a deo su Regionalnog programa stambenog zbrinjavanja, koji zajedno sprovode Banka za razvoj Saveta Evrope… »
Vesti dana »

Počeo istorijski sastanak Trampa i Putina: Rukovanje na pisti, pa pregovori o Ukrajini
Danas pre 3 satajoš 10 povezanih

(Video) "koliko bedno": Kremlj je ovaj snimak susreta Trampa i Putina sa Aljaske odmah objavio, a Bela kuća ga je izbrisala
Blic pre 43 minutajoš 9 povezanih

Obraćaju se Tramp i Putin Ruski predsednik ovom rečenicom otvorio konferenciju
Alo pre 1 satjoš 9 povezanih

„Koga čuvate“ i „idite na Kosovo“ – parole su demonstranata policiji ispred sedišta leskovačkih naprednjaka
Jugmedia pre 2 satajoš 4 povezane