Povezane vesti

Spremi mi krevet... Ekskluzivna prepiska: Ovako je Sloba muvao maloletnicu dok je Kija bila na putu! (FOTO)

Spremi mi krevet... Ekskluzivna prepiska: Ovako je Sloba muvao maloletnicu dok je Kija bila na putu! (FOTO)

Telegraf 16.01.2018
Prepiska Slobodana i izvesne devojke (tada maloletne) datira još iz 2015. godine, dok su on i Kija bili u vezi. Slobodan Radanović i Kristina Kija Kockar i dalje su u zvaničnom braku, iako pevač već mesecima javno uživa u vezi sa Lunom Đogani, od… »
Vi ste njena sramota! Miljan i Teodorina mama se užasno zakačili pred svima, tresla se Zadruga od psovki! (video)

Vi ste njena sramota! Miljan i Teodorina mama se užasno zakačili pred svima, tresla se Zadruga od psovki! (video)

Telegraf 16.01.2018
- Cela kuća bruji o tome zašto sam ja ušla! - vikala je Teodorina mama na Miljana Vračevića. Tokom večerašnjih uključenja u " Zadrugu" izbio je neviđeni haos između Teodore, njene majke Gordane i Miljana Vračevića. SPREMI MI KREVET… »
Kako te nije bilo sramota da me oženiš?! Kija saznala za Slobinu prepisku sa maloletnicom, pa u suzama napala Radanovića…

Kako te nije bilo sramota da me oženiš?! Kija saznala za Slobinu prepisku sa maloletnicom, pa u suzama napala Radanovića…

Telegraf 16.01.2018
Kija Kockar bila je van sebe kada je saznala za Slobinu prepisku sa maloletnicom iz 2015. godine, dok je ona bila na službenom putu. Nakon prepiske Slobodana Radanovića sa (tada) maloletnom devojkom do koje je portal Telegraf.rs došao u posed, a za… »
Luna očajna, doziva anabelu, traži da izađe! Zavapila kad je videla šta je Sloba uradio: "Majkooo..."

Luna očajna, doziva anabelu, traži da izađe! Zavapila kad je videla šta je Sloba uradio: "Majkooo..."

Srbija danas 16.01.2018
Dok Kija plače... U je nastao haos kada je Kristina Kija Kockar saznala za još jednu navodnu prevaru svog supruga. Naime, pojavila se prepiska sa izvesnom maloletnom Slađom, sa kojom se Sloba Radanović dopisivao dok je Kija bila na službenom putu u… »
Kamilo, dete bi prodala za slavu, vidi kakva si: Bora na najodvratniji način izvređao Divnu, ona mu zapretila osvetom…

Kamilo, dete bi prodala za slavu, vidi kakva si: Bora na najodvratniji način izvređao Divnu, ona mu zapretila osvetom…

Telegraf 16.01.2018
- Ja ću tebe da dovedem u red, vaspitni dom sam ja za tebe - urlao je Bora. Dok su Janjuš, Divna i Bora razgovarali, Santana je odjednom poludeo i na skandalozan način je izvređao Divnu. Posle skandala sa porukama, Sloba i Luna završili u krevetu, a… »
Ana ispitivala Janjuša o njegovom "ponosu", a on onda otkrio svoju najveću seks tajnu iz "Zadruge" (VIDEO)

Ana ispitivala Janjuša o njegovom "ponosu", a on onda otkrio svoju najveću seks tajnu iz "Zadruge" (VIDEO)

Telegraf 16.01.2018
Anu Korać je naročito zanimala priča o muškom polnom organu, a Janjuš je otkrio i više nego što je smeo. Ko o čemu, ukućani pričaju o seksu, i Ana je jedva dočekala da Janjuša ispita o njegovom polnom organu. Jesam se dopisivao, pa šta sad… »
Posle skandala sa porukama, Sloba i Luna završili u krevetu, a usred akcije ih je Saška prekinula... dva puta! (VIDEO)

Posle skandala sa porukama, Sloba i Luna završili u krevetu, a usred akcije ih je Saška prekinula... dva puta! (VIDEO)

Telegraf 16.01.2018
Taman kada su se Sloba i Luna "zagrejali" pojavila se Saška. Izgleda da Slobu i Lunu nije previše pogodio sinoćni skandal kada je otkriveno da je Sloba razmenjivao poruke sa maloletnom devojkom, i Radanović i Đoganijeva su bili u krevetskoj akciji… »
Majko, vodi me kući! Luna unezverena - Ore se urlici, prevara! Užas u Zadruzi (video)

Majko, vodi me kući! Luna unezverena - Ore se urlici, prevara! Užas u Zadruzi (video)

Srbija danas 16.01.2018
Neviđena drama. U Zadruzi je nastao haos kada je sinoć, tokom pitanja novinara Kristina Kija Kockar saznala za još jednu prevaru svog supruga. Naime, pojavila se prepiska sa devojkom po imenu Slađa, koja je u trenutku dopisivanja sa pevačem bila… »
Jesam se dopisivao, pa šta sad?! Sloba priznao Luni da jeste slao poruke drugim devojkama, a onda je izneo nepoznate detalje…

Jesam se dopisivao, pa šta sad?! Sloba priznao Luni da jeste slao poruke drugim devojkama, a onda je izneo nepoznate detalje…

Telegraf 16.01.2018
- Je*i ga kad sam se ja tako osećao nije bilo kamera da to zabeleže, to je poenta... - rekao je Sloba. Sloba Radanović i Luna Đogani prethodne noći su se izdvojili od ostalih zadrugara i otišli su u dvorište kako bi na miru popričali o prepisci… »
Teodorina mama rekla da želi seks sa Filipom i Miljanom, Tea propala u zemlju od sramote, a onda je Goca ustala i pokidala…

Teodorina mama rekla da želi seks sa Filipom i Miljanom, Tea propala u zemlju od sramote, a onda je Goca ustala i pokidala…

Telegraf 16.01.2018
- Fića može slobodno da miruje, Miljan ne znam, sa njim možda bude - nabrajala je Gordana sa kime bi volela da ima seks u Zadruzi. Prethodnanoć bila je rezervisana za pitanja novinara, a jedno od njih ticalo se i Teodorine mame Gordane Džehverović… »
Nadežda i Miljana se najstrašnije izvređale, otkriveni skandalozni detalji njihovog odnosa od pre Zadruge! (VIDEO)

Nadežda i Miljana se najstrašnije izvređale, otkriveni skandalozni detalji njihovog odnosa od pre Zadruge! (VIDEO)

Telegraf 16.01.2018
- Rekla si i sama da sam ti antipatična od kako sam ušla - dovikivala je Miljana novoj zadrugarki. Nova učesnica Zadruge Nadežda Biljić od samog početka i ulaska u rijaliti je u lošim odnosima sa takođe novom učesnicom Miljanom Kulić. Nadežda… »
Procurilo - vidite sms prepisku: Ovako se Sloba dopisivao s maloletnicom - krevet u zamenu za...

Procurilo - vidite sms prepisku: Ovako se Sloba dopisivao s maloletnicom - krevet u zamenu za...

Srbija danas 16.01.2018
Duhovi prošlosti... Slobodan Radanović i Kristina Kija Kockar i dalje su u zvaničnom braku, iako pevač već mesecima javno uživa u vezi sa Lunom Đogani, od samog ulaska u . O braku Slobodana i Kristine mesecima se već spekuliše, ko je kome bio… »
Koliko ih je bilo?! Kija poludela, saznala za još jednu prevaru - Sve sam ti plaćala! Suze (video)

Koliko ih je bilo?! Kija poludela, saznala za još jednu prevaru - Sve sam ti plaćala! Suze (video)

Srbija danas 16.01.2018
Za minut je nastala neviđena svađa! Kao i svakog ponedeljka, novinari imaju mogućnost da zadrugarima postavljaju pitanja koja interesuju čitavu javnost. Tako je bilo i večeras. Međutim, dovoljno je bilo samo jedno intrigantno pitanje posle koga je… »
Biram sluge da mi ljube noge! Nena je šokirala sve kad je postala vođa, a njih dvoje je odabrala za potrčke! (video)

Biram sluge da mi ljube noge! Nena je šokirala sve kad je postala vođa, a njih dvoje je odabrala za potrčke! (video)

Telegraf 16.01.2018
Nena Petrović došla je na mesto ovonedeljnog vođe "Zadruge" zahvaljujući izbačenom Dejanu Tasiću Tasi. Nena Petrović danas je imenovana za novog vođu, što je mnogima bio veliki šok, a večeras je kao i obično došao red da izabere svoje… »

Vesti dana »