Povezane vesti

Đoković: Igrao sam perfektno, kao da nije bilo pauze

Đoković: Igrao sam perfektno, kao da nije bilo pauze

Večernje novosti 16.01.2018
Najbolji srpski teniser Novak Đoković kaže da je uživao i da je prezadovoljan igrom u pobedi nad Amerikancem Donaldom Jangom na startu Australijan opena i da se oseća kao da nije imao pauzu šest meseci. KAD jednom naučiš da plivaš, voziš bicikl… »
Đoković: Kao da nisam bio na pauzi; Sledi duel sa Monfisom

Đoković: Kao da nisam bio na pauzi; Sledi duel sa Monfisom

Politika 16.01.2018
MELBURN – Najbolji srpski teniser Novak Đoković kaže da je uživao i da je prezadovoljan igrom u pobedi nad Amerikancem Donaldom Jangom na startu Australijan opena i da se oseća kao da nije imao pauzu šest meseci zbog povrede lakta. Đoković je… »
Kvitova na kolenima, Halep prošla posle drame

Kvitova na kolenima, Halep prošla posle drame

Mondo 16.01.2018
Dvostruka šampionka Vimbldona eliminisana u prvoj rundi Aus Opena. Andrea Petković bolja od nje u triler maratonu. Petra Kvitova brzo je spakovala kofere! Dvostruka šampionka Vimbldona, trenutno 28. igračica sveta eliminisana je u prvom kolu… »
Novak odgovorio Britancima: "Predstavili ste me kao veoma pohlepnu osobu"

Novak odgovorio Britancima: "Predstavili ste me kao veoma pohlepnu osobu"

Sportske.net 16.01.2018
Najbolji srpski teniser Novak Đoković govorio je posle trijumfa na startu Australijan opena o pisanju britanskih medija koji su ga predstavili kao pohlepnog. Dan uoči prvog takmičarskog meča koji je Novak Đoković odigrao na Australijan openu posle… »
Đoković: Kao da nisam prestajao da igram, bio je to savršen tenis

Đoković: Kao da nisam prestajao da igram, bio je to savršen tenis

Sportski žurnal 16.01.2018
Srpski teniser Novak Đoković rekao je da je zadovoljan povratkom i prvim zvaničnim mečom posle višemesečne pauze. "Očigledno je da sam želeo da počnem sa pravim intenzitetom, što sam i uradio. Igrao sam savršen tenis, kao da nikad nisam… »
Ako ste propustitili: Ovako je Nole odigrao svoj prvi takmičarski meč posle pola godine /video/

Ako ste propustitili: Ovako je Nole odigrao svoj prvi takmičarski meč posle pola godine /video/

Sportal blic 16.01.2018
Novak Đoković je kroz tri seta došao do ubedljive pobede nad Amerikancem Donaldom Jangom u 1. kolu Australijan opena, a ako ste propustili taj meč, koji je počeo pred zoru po srednjeevropskom vremenu, pred vama je snimak najzanimljivijih detalja… »
Đoković ubedljiv na početku Australijan opena (VIDEO)

Đoković ubedljiv na početku Australijan opena (VIDEO)

Beta 16.01.2018
Srpski teniser Novak Djoković odlično je počeo Otvoreno prvenstvo Australije, pošto je danas sa 3:0 u setovima pobedio Donalda Janga. On je lako, u tri seta (6:1, 6:2, 6:4), za sat i 52 minuta igre bio bolji od američkog tenisera, koji je 63. teniser… »
Naredni Novakov rival: 16 mečeva - nijedna pobeda

Naredni Novakov rival: 16 mečeva - nijedna pobeda

Mondo 16.01.2018
Srpski as u drugom kolu Australijan Opena odmeriće snage sa "starom mušterijom" Novak Đoković superiorno je započeo takmičenje na Australijan Openu, pošto je u tri seta savladao Amerikanca Donalda Janga. Srpski teniser, koji je ove godine 14… »
Počistio engleske novinare "sa nulom": Đoković: Proglasili ste me pohlepnim, tvrdite da hoću više para, a ovo je istina

Počistio engleske novinare "sa nulom": Đoković: Proglasili ste me pohlepnim, tvrdite da hoću više para, a ovo je istina

Sportal blic 16.01.2018
Vest dana u svetu tenisa svakako je trijumfalan povratak Novaka Đokovića posle šestomesečne pauze. Ali, čak i takvu situaciju, pojedini predstavnici medija želeli su da iskoriste da ga uzdrmaju. Foto: Tanjug/AP Novak Đoković tokom svog prvog… »
AO - Bez iznenađenja, evo ko je Novakov sledeći rival

AO - Bez iznenađenja, evo ko je Novakov sledeći rival

Sportske.net 16.01.2018
Francuz lako odradio svoj deo posla na startu Australijan opena. Najbolji srpski teniser Novak Đoković vratio se takmičarskom tenisu i pobedom započeo učešće na Australijan openu. Nole je na startu prvog Grend slema sezone savladao Amerikanca… »
Monfis rival Đokoviću u drugom kolu Otvorenog prvenstva Australije

Monfis rival Đokoviću u drugom kolu Otvorenog prvenstva Australije

Večernje novosti 16.01.2018
Srpski teniser Novak Đoković igraće protiv Gaela Monfisa iz Francuske u drugom kolu Otvorenog prvenstva Australije. Srpski teniser Novak Đoković igraće protiv Gaela Monfisa iz Francuske u drugom kolu Otvorenog prvenstva Australije. Monfis je lako sa… »
Đoković kao mašina: Igrao sam savršen tenis

Đoković kao mašina: Igrao sam savršen tenis

Mondo 16.01.2018
Đoković nije krio zadovoljstvo što je na visokom nivou odigrao prvi takmičarski meč posle šestomesečne pauze i ubedljivo započeo takmičenje na Australijan Openu. "Novak Đoković je savršena teniska mašina", rekao je svojevremeno vrhunski… »
Nije bilo svejedno: Đoković o trijumfalnom povratku: Živci su 'radili'

Nije bilo svejedno: Đoković o trijumfalnom povratku: Živci su 'radili'

Sportal blic 16.01.2018
Iako je u tri seta pobedio svog prvog rivala posle šestomesečne pauze, Amerikanca Donalda Janga i to na startu Australijan opena, Novak Đoković je priznao da mu u pojednim momentima nije bilo svejedno, iako je verovao u uspeh i u Melburn stigao… »
Đokovićev trijumfalan povratak na Australijan openu

Đokovićev trijumfalan povratak na Australijan openu

Danas 16.01.2018
Novak Đoković se pobedom protiv Donalda Janga plasirao u drugo kolo prvog Gren slema sezone. Šestostruki šampion Australijan opena, koji je ove godine 14. nosilac na turniru, plasirao se u drugo kolo turnira pobedom protiv Donalada Janga u tri seta. U… »
Počelo je! "Starina" Novak!

Počelo je! "Starina" Novak!

Sportske.net 16.01.2018
Ponovo onaj stari, na startu Melburna, osmeh i olakšanje za Srbina posle duela sa Jangom! On je lako, u tri seta (6:1, 6:2, 6:4), za sat i 52 minuta igre bio bolji od američkog tenisera, koji je 63. teniser sveta, 59 pozicija slabiji od Djokovića… »
Povratak kralja u velikom stilu

Povratak kralja u velikom stilu

Mozzart sport 16.01.2018
Novak Đoković pobedio Amerikanca Janga (3:0) u prvom zvaničnom meču posle šestomesečne pauze. Ako je neko uopšte sumnjao da li će se Novak Đoković u velikom stilu vratiti na scenu posle šestomesečne pauze zbog povrede lakta, jutros je iz… »
Australijan open: Razigrani Đoković pregazio Janga

Australijan open: Razigrani Đoković pregazio Janga

Hot sport 16.01.2018
Na prvom zvaničnom meču koji je odigrao nakon što se vratio na teren posle povrede lakta, Novak Đoković je u prvom kolu Australijan opena savladao Donalda Janga iz SAD rezultatom 3:0. Odlično je Novak otvorio meč, nakon početnih 1:1 vezao je pet… »
Vratio se, i to kako: Australijan open video starog, dobrog, strašnog Noleta!

Vratio se, i to kako: Australijan open video starog, dobrog, strašnog Noleta!

Sportal blic 16.01.2018
Posle šestomesečne pauze, uzrokovane povredom lakta, Novak Đoković je u svom prvom takmičarskom nastupu maestralnom igrom izborio plasman u drugo kolo Australijan opena, savladavši na startu ovog grend slem turnira u Melburnu Amerikanca Donalda… »
Miloš Raonić ispao, pobeda Marije Šarapove

Miloš Raonić ispao, pobeda Marije Šarapove

Novi magazin 16.01.2018
Kanadski teniser Miloš Raonić eliminisan je već u prvom kolu Otvorenog prvenstva Australije. Raonić, 23. na ATP listi, na početku prvog grend slem turnira u sezoni poražen je od slovačkog tenisera Lukasa Lacka sa 3:1 u setovima. Fernando Verdasko… »
Povratak šampiona: Đoković bez izgubljenog seta preko Janga do drugog kola Melburna

Povratak šampiona: Đoković bez izgubljenog seta preko Janga do drugog kola Melburna

Večernje novosti 16.01.2018
Srpski teniser Novak Đoković je posle šest meseci odigrao prvi zvaničan meč i bez većih problema savladao Donalda Janga u 1. kolu Australijan opena sa 3:0 (6:1, 6:2, 6:4). Srpski teniser Novak Đoković je je posle šest meseci odigrao prvo… »
Vratio se Novak i - deluje odlično!

Vratio se Novak i - deluje odlično!

Mondo 16.01.2018
Najbolji srpski teniser ubedljiv na startu Australijan opena. Povreda lakta je prošlost! Novak Đoković se vratio na teren i sa njega "počistio" Amerikanca Donalda Janga. Najbolji srpski teniser u svom prvom takmičarskom meču posle šest meseci pauze… »
Đoković furiozno krenuo u napad na novi AO, Amerikanac nije imao nikakve šanse (foto) (video)

Đoković furiozno krenuo u napad na novi AO, Amerikanac nije imao nikakve šanse (foto) (video)

Telegraf 16.01.2018
Srpski as u tri seta bio bolji od Donalda Janga. Najbolji srpski teniser Novak Đoković plasirao se u 2. kolo Australijan opena, pošto je bez većih problema na početku takmičenja savladao Donalda Janga rezultatom 3:0 - 6:1, 6:2, 6:4. Bio je ovo… »

Vesti dana »