Povezane vesti

“Neće me sprečiti da se kandidujem na izborima” Evo šta je poručio bivši ministar u FBiH nakon što je osuđen na 9…

“Neće me sprečiti da se kandidujem na izborima” Evo šta je poručio bivši ministar u FBiH nakon što je osuđen na 9…

Blic 16.01.2018
Nisam ništa počinio od onoga za što me se pokušava osuditi i presuda je politički montisana, kazao je bivši federalni ministar poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva, Jerko Ivanković Lijanović. On u prvostepenom postupku pred Kantonalnim sudom u… »
Lijanoviću devet, a njegovom savjetniku godina zatvora

Lijanoviću devet, a njegovom savjetniku godina zatvora

Slobodna Evropa 16.01.2018
Kantonalni sud u Tuzli osudio je zbog zloupotreba položaja Jerka Ivankovića Lijanovića, bivšeg ministra u Vladi Federacije BiH, na jedinstvenu kaznu zatvora u trajanju od devet, a njegovog savjetnika Stipu Šakića na godinu dana zatvora, prenosi… »
Jerku Ivankoviću Lijanoviću devet godina zatvora

Jerku Ivankoviću Lijanoviću devet godina zatvora

Al Jazeera 16.01.2018
Bivši federalni ministar je optužen i osuđen za zloupotrebu položaja, savjetniku Stipi Šakiću godina zatvora. Kantonalni sud u Tuzli osudio je u utorak zbog zloupotreba položaja Jerka Ivankovića Lijanovića, bivšeg ministra u Vladi entiteta… »
Jerko Ivanković Lijanović osuđen na devet godina robije

Jerko Ivanković Lijanović osuđen na devet godina robije

Blic 16.01.2018
Jerko Ivanković Lijanović, bivši ministar poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva Federacije BiH, danas je pred Kantonalnim sudom u Tuzli osuđen na kaznu zatvora u trajanju od devet godina. Njegov savetnika Stipu Šakića osuđen je na godinu dana… »

Vesti dana »