Povezane vesti
Zgrada u centru Novog Sada propada čekajući restituciju
Moj Novi Sad 16.01.2018
Zgrada na uglu ulica Žarka Zrenjanina i Mike Antića već deceniju "zvrji" prazna, i predstavlja ruglo grada. Zbog dugogodišnjeg neodržavanja objekat je oštećen i zapušten, krov je srušen, a dešavalo se i to da su delovi fasade padali na trotoar. Kako piše… »
Zgrada u centru Novog Sada propada čekajući restituciju
Radio 021 16.01.2018
Zgrada na uglu ulica Žarka Zrenjanina i Mike Antića već deceniju stoji prazna i predstavlja ruglo grada. Kako piše "Dnevnik", zbog dugogodišnjeg neodržavanja, objekat je oštećen i zapušten, krov je srušen, a dešavalo se i da su delovi fasade padali na… »
Restitucija usporila rušenje
Dnevnik 16.01.2018
Zgrada na uglu ulica Žarka Zrenjanina i Mike Antića već deceniju „zvrji” prazna, i predstavlja ruglo grada. Zbog dugogodišnjeg neodržavanja objekat je oštećen i zapušten, krov je srušen, a dešavalo se i to da su delovi fasade padali na trotoar. Firma… »
Vesti dana »

Tramp objavio kako će primorati Putina da okonča rat – novi ultimatum Indiji zbog ruske nafte
RTS pre 2 satajoš 33 povezane

Građani i dalje ispred Skupštine Zaječara, konstitutivna sednica, ni dvanaest sati kasnije, ne počinje
Insajder pre 23 minutajoš 32 povezane