Povezane vesti

Reč najmlađeg: Nikada nisam igrao bitniju utakmicu, a nije se videla razlika u odnosu na iskusnije igrače

Reč najmlađeg: Nikada nisam igrao bitniju utakmicu, a nije se videla razlika u odnosu na iskusnije igrače

Hot sport 17.01.2018
Najmlađi igrač na Evropskom prvenstvu, levi bek novosadske Vojvodine, Milan Jovanović, odigrao je završnicu za pamćenje protiv Islanda 29:26. Jovanović je imao velikog udela u trijumfu Srbije kojom je došla do plasmana u drugu fazu takmičenja. –… »
Šok u Areni, šok u hotelu: O, Bože, majko moja...

Šok u Areni, šok u hotelu: O, Bože, majko moja...

Mondo 17.01.2018
Ovako su rukometaši Srbije dočekali kraj meča između Hrvatske i Švedske... Srbija je u drugom krugu Evropskog prvenstva zahvaljujući pobedi protiv Islanda (29:26), ali i neočekivanom trijumfu Šveđana protiv domaćina i favorita Hrvata (35:31)… »
Cvele se setio Moskve i odustao od Milana

Cvele se setio Moskve i odustao od Milana

Mondo 17.01.2018
Selektor Srbije objasnio zbog čega lopta u poslednjem napadu "orlova" protiv Islanda nije išla u ruke najmlađeg igrača na Euru - Milana Jovanovića. Mladi rukometaš Srbije, Milan Jovanović, ili kako su za prozvali dok je bio tinajdžer - "vunderkid"… »
Najmlađi se ne plaši! Jovanović pred Norvešku: Da odigramo najbolje dosad

Najmlađi se ne plaši! Jovanović pred Norvešku: Da odigramo najbolje dosad

Mozzart sport 17.01.2018
Ako bude kao protiv Islanda... Mladi srpski rukometaš Milan Jovanović kaže da je presrećan kako je odigrao u pobedi nad Islandom (29:23) za plasman u drugu fazu Evropskog prvenstva u Hrvatskoj i da se trudi da iskoristi svaku šansu koju mu pruži… »
Najmlađi "orao": Trudim se da iskoristim svaki minut

Najmlađi "orao": Trudim se da iskoristim svaki minut

Vesti online 17.01.2018
Najmlađi igrač na Evropskom prvenstvu, levi bek novosadske Vojvodine, Milan Jovanović, odigrao je završnicu za pamćenje protiv Islanda 29:26 i pomogao timu da dođe do plasmana u drugu fazu takmičenja. - Nisam igrao ovako bitnu utakmicu. Imao sam… »
(Ne)moguća misija rukometaša: Evo kako "orlovi" mogu do polufinala u Zagrebu

(Ne)moguća misija rukometaša: Evo kako "orlovi" mogu do polufinala u Zagrebu

Sportal blic 17.01.2018
Rukometaši Srbije plasirali su se u drugu fazu Evropskog prvenstva kroz iglene uši, ali zbog činjenice da u novoformiranu grupu I nisu preneli nijedan bod, a da dalje prolaze samo dve ekipe, biće im potrebno pravo čudo da bi se plasirali u… »
Ima li načina da prođemo u polufinale? Ima, ali je potrebno čudo!

Ima li načina da prođemo u polufinale? Ima, ali je potrebno čudo!

Sportske.net 17.01.2018
Reprezentacija Srbije je uspela da prođe u narednu fazu Evropskog prvenstva, a dostignuti sledeću fazu praktično je nemoguće. Srbija je uspela da se kao trećeplasirana iz grupe A plasira u narednu fazu i igraće u grupi I gde su još Švedska… »
Šešum: Nisam očekivao pobedu Švedske, imali smo sreće

Šešum: Nisam očekivao pobedu Švedske, imali smo sreće

Večernje novosti 17.01.2018
Francuska i Norveška su vrh svetskog rukometa, a Belorusi kao i mi ne prenose bodove. Prva grupa nam je bila jaka, ova će biti još teža i idemo da damo sve od sebe - rekao je srpski rukometaš. Kapiten rukometne reprezentacije Srbije Žarko Šešum… »
Cvetković: Tužan sam, ponovno su nas oštetile i sudije; Marsenić: Postoji nada...

Cvetković: Tužan sam, ponovno su nas oštetile i sudije; Marsenić: Postoji nada...

Večernje novosti 16.01.2018
Imali smo utakmicu u rukama, mogli smo da obezbedimo plasman u sledeću rundu Evropskog prvenstva – rekao je selektor Srbije. Selektor rukometne reprezentacije Srbije Jovica Cvetković kaže da je tužan i da žali što njegovoj ekipi falio gol u pobedi… »
Cvetković: Pobedili smo, a tužni smo, oštećeni smo u finišu

Cvetković: Pobedili smo, a tužni smo, oštećeni smo u finišu

Sportal blic 16.01.2018
Posle pobede Srbije nad Islandom (29:26) u 3. kolu grupe A Evropskog prvenstva, selektor reprezentacije Srbije Jovica Cvetković je čestitao svojim igračima na borbi. Strateg "orlova" je potom dodao: „Pobedili smo, a tužni smo. Imali smo utakmicu u… »

Vesti dana »