Povezane vesti

CSKA „brojao“ do 110 protiv Efesa, dabl-dabl Štimca, Fener srušio pao

CSKA „brojao“ do 110 protiv Efesa, dabl-dabl Štimca, Fener srušio pao

Sportski žurnal 17.01.2018
Fernandes doneo pobedu Realu nad Baskonijom, Micov i Nedović odlični. U prvom meču današnjeg programa 18. kola Evrolige CSKA je na svom terenu razbio Efes sa 110:79 Kod Armejaca najefikasniji je bio Higins koji je ubacio 21 poen, 16 je dodao Rodrigez… »
Evroliga: Moskovljani stotkom razbili Efes, "dabl-dabl" Štimca

Evroliga: Moskovljani stotkom razbili Efes, "dabl-dabl" Štimca

Vesti online 17.01.2018
CSKa je naneo teža poraz Anandolu Efesu jer ga je u 18. kolu Evrolige savladao sa 110:79. Moskovljani tako i dalje čvrsto drže prvo mesto na tabeli, dok je turski tim pretposlednji. Kori Higins je sa 21 poenom bio najbolji u pobedničkom timu, a… »
Evrokup: Budućnost ubedljiva protiv Trenta, Mačvan nadigrao Simonovića

Evrokup: Budućnost ubedljiva protiv Trenta, Mačvan nadigrao Simonovića

Hot sport 17.01.2018
Podgoričani su na domaćem terenu, u okviru 3. kola TOP 16 faze Evrokupa, slavili protiv italijanskog Trenta rezultatom 79:66. Ekipa Aleksandra Džikića je u „Morači“ najveći deo posla uradila tokom prve četvrtine, koju su rešili u svoju korist… »
CSKA nemilosrdno "gazi", Željko pobedio "svoje"

CSKA nemilosrdno "gazi", Željko pobedio "svoje"

Mondo 17.01.2018
Moskovljani "počistili" Efes u 18. kolu Evrolige, Štimac ostvario "dabl-dabl" učinak. Fener u neizvesnoj završnici bolji od Panatinaikosa. Foto: MN Press Košarkaši CSKA demonstrirali su snagu na gostovanju Armaniju u prošlom kolu od kojeg se… »
EK: Budućnost u seriji, dominacija Bajerna, Mačvan ponovo odličan

EK: Budućnost u seriji, dominacija Bajerna, Mačvan ponovo odličan

Sportske.net 17.01.2018
U okviru treće runde Top 16 faze, odigrana su tri duela. Budućnost je u Podgorici slavila protiv italijanskog Trentina, bilo je 77-64 za šampiona Crne Gore. Već nakon 10 minuta bilo je jasno da se gosti iz Italije neće lepo provesti, domaćin je taj… »
Budućnost hita ka četvrtfinalu

Budućnost hita ka četvrtfinalu

Mondo 17.01.2018
Košarkaši Budućnost vezali drugu pobedu u TOP 16 fazi Evrokupa i napravili veliki korak ka plasmanu u četvrtfinale tog takmičenja. U Morači "pao" Trento - 79:66! Sjajnu formu lider ABA lige potvrdio je i u 3. kolu druge faze takmičenja u Evrokupu… »
Evroliga: Armija ispila Efes na eks, Obradović tukao ‘svoje’ posle drame u Istanbulu

Evroliga: Armija ispila Efes na eks, Obradović tukao ‘svoje’ posle drame u Istanbulu

Hot sport 17.01.2018
CSKA je u potpunosti opravdao ulogu favorita protiv Anadolu Efesa slavivši sa 110:79, dok je u Fenerbahče na svom terenu došao do tesne pobede nad Panatinaikosom od 67:62 Utakmica u Moskvi nije donela ni truknu neizvesnosti, pošto su „Armejci“ od… »
EL: CSKA demolirao "Pivare", Štimac odlično iskoristio minute

EL: CSKA demolirao "Pivare", Štimac odlično iskoristio minute

Sportske.net 17.01.2018
Košarkaši moskovskog CSKA ubedljivo su slavili na svom terenu protiv ekipe iz Istanbula. U okviru 18. kola Evrolige, "Armejci" su na svom parketu potpuno nadigrali Anadolu Efes, bilo je 110-79 za domaćina. Već u prvom kvartalu se moglo naslutiti da se… »
Ljubav koja nikada neće prestati: Crveno-bela priča o Čarlsu Dženkinsu /video/

Ljubav koja nikada neće prestati: Crveno-bela priča o Čarlsu Dženkinsu /video/

Sportal blic 17.01.2018
"Sigurno je namerno promašio prva dva slobodna bacanja", "baš mu ne stoje ove plavo-žute boje", "on je naš, pravi Srbin"... Samo su neki od komentara koji su mogli da se čuju u hali "Aleksandar Nikolić" pre, za vreme i posle utakmice između Crvene… »
Dangubić o svom rekordu: "Nisam hteo da forsiram"

Dangubić o svom rekordu: "Nisam hteo da forsiram"

Mondo 17.01.2018
Protiv Himkija je odigrao najefikasniju od svojih 80 utakmica u Evroligi. Pročitajte šta je izjavio nakon meča, Nemanja Dangubić igra četvrtu evroligašku sezonu i prošle večeri već je postavio rekord kada je u pitanju njegov broj trojki u jednoj… »
O uvredama sa tribina: Marković: Uživao sam, to je normalno, pa neće da navijaju za mene /video/

O uvredama sa tribina: Marković: Uživao sam, to je normalno, pa neće da navijaju za mene /video/

Sportal blic 17.01.2018
Plejmejker Himkija Stefan Marković bio je jedan od najistaknutijih košarkaša svoje ekipe u trijumfu nad Crvenom zvezdom (79:70). Istakao je da je uživao u atmosferu u "Pioniru", iako su mu navijači crveno-belih zviždali. Foto: Aleksandar… »
Emocije izbijale iz njega: Dženkins: Krenuo sam da pevam Zvezdine pesme, toliko uspomena se vratilo /video/

Emocije izbijale iz njega: Dženkins: Krenuo sam da pevam Zvezdine pesme, toliko uspomena se vratilo /video/

Sportal blic 16.01.2018
Gostovanje Himkija u hali "Aleksandar Nikolić" bilo je prilično emotivno za Čarlsa Dženkinsa, ljubimca "delija". Beku ruske ekipe nije bilo svejedno kada je istrčao pred navijače crveno-belih, koje su mu priredile sjajan doček. Foto: Aleksandar… »
Video Marković o navijačima: Nema ljutnje, pa neće valjda da mi tapšu; Dženkins: Veoma emotivno, počeo sam da pevam

Video Marković o navijačima: Nema ljutnje, pa neće valjda da mi tapšu; Dženkins: Veoma emotivno, počeo sam da pevam

Večernje novosti 16.01.2018
Promašio sam prva tri šuta, gledao sam u publiku i previše razmišljao o svemu oko terena - priznaje Đenka. Volim ovakav ambijent, za mene je to motiv više, ne shvatam ništa lično - jasan je Stefan. Odjekivalo je „Pionirom“ ono čuveno… »
Dangubić o ličnom rekordu i Dženkinsu: Nikad ovako nisam šutirao, vraćali smo film kroz šta smo sve prošli

Dangubić o ličnom rekordu i Dženkinsu: Nikad ovako nisam šutirao, vraćali smo film kroz šta smo sve prošli

Sportal blic 16.01.2018
Partiju karijere odigrao je Nemanja Dangubić u Evroligi, ali to nije bilo dovoljno da Crvena zvezda sruši Himki na svom terenu u 18. kolu (70:79). Foto: Aleksandar Dimitrijević / RAS Srbija Nemanja Dangubić Krilni košarkaš crveno-belih je postigao… »
Alimpijević: Situacija je jasna, ostali smo bez energije

Alimpijević: Situacija je jasna, ostali smo bez energije

Sportal blic 16.01.2018
Košarkaši Crvene zvezde nisu uspeli da se revanširaju Himkiju za poraz iz prvog dela sezone. Ruski tim je slavio u hali "Aleksandar Nikolić", a crveno-beli nisu imali rešenja u završnici za Alekseja Šveda. Foto: Aleksandar Dimitrijević / RAS… »
Alimpijević: Vidi se energetski pad, ritam bez treninga se odrazi na nas

Alimpijević: Vidi se energetski pad, ritam bez treninga se odrazi na nas

Večernje novosti 16.01.2018
Ne možemo, kada se toliko odbrambeno istrošimo, da se suprotstavimo i dođemo nekih lakih poena - rekao je trener Crvene zvezde. Trener košarkaša Crvene zvezde Dušan Alimpijević rekao je da njegova ekipa nije imala snage u drugom delu da se… »
Žestoka borba u pioniru: Zvezda poražena od Himkija: Sjajni Dangubić i Ročesti nisu bili dovoljni

Žestoka borba u pioniru: Zvezda poražena od Himkija: Sjajni Dangubić i Ročesti nisu bili dovoljni

Sportal blic 16.01.2018
Košarkaši Crvene zvezde nisu uspeli da se revanširaju Himkiju za poraz iz prvog dela sezone, već su poklekli pred ruskim klubom u 18. kolu Evrolige na svom terenu - 70:79. Foto: Aleksandar Dimitrijević / RAS Srbija Crveno-beli su odlično otvorili… »

Vesti dana »