Povezane vesti

VIDEO: Pesnicom na Bjelicu, Srbin isključen iako je smirivao ratobornog Amera

VIDEO: Pesnicom na Bjelicu, Srbin isključen iako je smirivao ratobornog Amera

Vesti online 17.01.2018
Srpski as Nemanja Bjelica nije završio meč protiv Orlanda jer je sredinom druge četvrtine isključen. On je izvukao deblji kraj u tuči sa igračem Medžika Aronom Aflalom. Prvo su sevnuli laktovi, da bi Amerikanac krenuo da udari krilo Timbervulsa… »
Upozorenje reprezentativca crne gore: "Ne kačite se sa Srbima, oni se ne plaše" /video/

Upozorenje reprezentativca crne gore: "Ne kačite se sa Srbima, oni se ne plaše" /video/

Sportal blic 17.01.2018
Meč između Minesote i Orlanda u noći između utorka i srede ostao je upamćen po sukobu našeg Nemanje Bjelice i Arona Aflala, krila protivničke ekipe. Rival je nasrnuo, hteo je i pesnicom da ga udari našeg košarkaša, ali se on odbranio. Do… »
"Ne kačite se sa Srbima, oni se ne plaše, verujte mi"

"Ne kačite se sa Srbima, oni se ne plaše, verujte mi"

Vesti online 17.01.2018
Glavna tema u NBA ligi prethodne noći bio je uskob srpskog reprezentativca Nemanje Bjelice i košarkaša Orlnda Arona Afoloa, koja je rezultirala isključenjima obojice igrača. Amerikanac je bio ratoborniji, pokušao je da udari Srbina, ali je Bjelica… »
Bjelica o incidentu sa Afalom: Ne znam šta je tom momku

Bjelica o incidentu sa Afalom: Ne znam šta je tom momku

Vesti online 17.01.2018
Srpski košarkaš Minesote Nemanja Bjelica nije poznat kao incidentna ličnost. Ipak, na meču sa Orlandom ušao je u klinč sa košarkašem Medžika Aronom Afalom, koji je zamanuo da ga udari, ali je naš as uspeo da eskivira ratobornog Amera. Posle… »
Tako se to radi: NBA veteran pesnicom napao Bjelicu, pa završio u ‘giljotini’ srpskog košarkaša (video)

Tako se to radi: NBA veteran pesnicom napao Bjelicu, pa završio u ‘giljotini’ srpskog košarkaša (video)

Hot sport 17.01.2018
Potez Nemanje Bjelice koji se često viđa u MMA ringovima, ali gotovo nikada na košarkaškim utakmicama. Ono što je najbitnije pomenuti, Srbin je ovaj potez učinio u samoodbrani pri napadu američkog košarkaša. Krilni igrač Minesota Timbervulfsa i… »
Frka u Orlandu: Aflalo nasrnuo na Bjelicu! (video)

Frka u Orlandu: Aflalo nasrnuo na Bjelicu! (video)

Mozzart sport 17.01.2018
Sevale pesnice. Svi koji poznaju ili su nekada gledali Nemanju Bjelicu znaju koliko je miran igrač i da retko kada pokazuje snažne emocije. Prethodne noći je bio izazvan da na parket iznese i više od toga! Nemanja Bjelica je zaradio prvo NBA… »
Skandal u orlandu: Afalo divljački pesnicom udario Bjelicu, srpski košarkaš ga uhvatio "pod kragnu" (video)

Skandal u orlandu: Afalo divljački pesnicom udario Bjelicu, srpski košarkaš ga uhvatio "pod kragnu" (video)

Večernje novosti 17.01.2018
Gosti iz Mineapolisa bili su u napadu i posle borbe za što bolju poziciju u reketu 32-godišnji igrač Orlanda Aron Aflalo je u stilu uličnih boraca pesnicom u glavu udario iznenađenog srpskog reprezentativca. Nemila scena viđena je noćas u NBA na… »
O NBA tuči i isključenju: Bjelica: On je odjednom podivljao, a ja... Ja sam odrastao na ulici /video/

O NBA tuči i isključenju: Bjelica: On je odjednom podivljao, a ja... Ja sam odrastao na ulici /video/

Sportal blic 17.01.2018
Nemanja Bjelica je imao sjajnu poruku nakon što je zbog fizičkog sukoba sa Aronom Aflalom isključen sa meča u kome je njegova Minesota izgubila u Orlandu sa 108:102. Foto: Tanjug/AP Nemanja Bjelica hvata Arona Aflala i tako okončava nasrtaj na sebe… »
Pesnicom na Bjelicu: Rival nasrnuo na našeg NBA asa, ali ovo nije očekivao /video/

Pesnicom na Bjelicu: Rival nasrnuo na našeg NBA asa, ali ovo nije očekivao /video/

Sportal blic 17.01.2018
Krilni košarkaš Minesote Nemanja Bjelica nije završio meč protiv Orlanda, jer je sredinom druge četvrtine isključen. Našao se u klinču sa protivničkim igračem Aronom Aflalom, sevale su i pesnice, te su obojica poslata van terena. Pomenuta… »

Vesti dana »