Povezane vesti

Sestra Olivera Ivanovića: Zna li Srbija kakvog je junaka izgubila?

Sestra Olivera Ivanovića: Zna li Srbija kakvog je junaka izgubila?

Vesti online 17.01.2018
Sestra Olivera Ivanovića, Nataša Ivanović Ilić, oglasila se na Tviteru nakon ubistva lidera Građanske inicijative Srbija, demokratija, pravda. "Ponosni smo što smo te takvog imali! Zna li Srbija kakvog je junaka izgubila?", napisala je ona. Nisu… »
"Mirno spavaj voljeni moj, oni sigurno neće..."

"Mirno spavaj voljeni moj, oni sigurno neće..."

Mondo 17.01.2018
Supruga ubijenog lidera Građanske inicijative "Srbija, demokratija, pravda" Olivera Ivanovića noćas se dirljivom i bolnom porukom još jednom oprostila od svog muža i oca svog deteta. Foto: FOTO TANJUG/ ZORAN ZESTIC Milena Ivanovović, supruga Olivera… »
(Foto) srce da prepukne poslednji oproštaj oliverove sestre Nataše: Zna li Srbija kakvog je junaka izgubila?

(Foto) srce da prepukne poslednji oproštaj oliverove sestre Nataše: Zna li Srbija kakvog je junaka izgubila?

Kurir 17.01.2018
Nataša Ivanović Ilić, sestra ubijenog Olivera Ivanovića, oglasila se nakon ovog nemilog događaja na društvenim mrežama, napisavši potresne statuse koji su ostavili bez teksta njene prijatelje i poznanike. Nataša se na Tviteru od svog brata… »
Potresni status supruge Olivera Ivanovića na fejsbuku: Mirno spavaj voljeni moj, oni koji su ovo uradili sigurno neće

Potresni status supruge Olivera Ivanovića na fejsbuku: Mirno spavaj voljeni moj, oni koji su ovo uradili sigurno neće

Večernje novosti 17.01.2018
Supruga ubijenog Olivera Ivanovića oglasila se na društvenoj mreži “Fejsbuk” statusom posle kog javnost nije ostala ravnodušna. Supruga ubijenog Olivera Ivanovića oglasila se na društvenoj mreži “Fejsbuk” statusom posle kog javnost nije… »
Supruga Olivera Ivanovića ima novu poruku za ubice: Oni koji su ovo uradili...

Supruga Olivera Ivanovića ima novu poruku za ubice: Oni koji su ovo uradili...

Pravda 17.01.2018
Milena Ivanović, supruga ubijenog lidera Srba sa Kosmeta Olivera Ivanovića, napisala je na svom Tviter nalogu dirljivu poruku svom suprugu u kojoj je pomenula i njegove ubice. Ona je poručila da ubice njenog supruga neće mirno spavati. - Pucali su u… »
Potresne poruke supruge I sestre Olivera Ivanovića: "Pucali su u moje srce, moju radost. Pucali su u Bogdanovog tatu. Pucali…

Potresne poruke supruge I sestre Olivera Ivanovića: "Pucali su u moje srce, moju radost. Pucali su u Bogdanovog tatu. Pucali…

Blic 17.01.2018
"Pucali su u moje srce, moju ljubav, radost. Pucali su u Bogdanovog tatu. Pucali su u sve nas..." Ovim rečima se sinoć oglasila Milena, supruga svirepo ubijenog Olivera Ivanovića, lidera Građanske inicijative "Srbija, demokratija, pravda", na svojim… »
Supruga Olivera Ivanovića: Mirno spavaj voljeni moj, oni sigurno neće

Supruga Olivera Ivanovića: Mirno spavaj voljeni moj, oni sigurno neće

Nova ekonomija 17.01.2018
Supruga ubijenog lidera GI SDP Olivera Ivanovića oglasila se na Tviteru povodom zločina koja se dogodio u sredu ujutru. Milena Ivanović je tokom godina borbe njenog supruga za slobodu bila uz njega, a nedavno je upozorila da im je dosad urađeno sve… »
Potresni status oliverove milene od noćas para srce: Mirno spavaj voljeni moj... Pucali su u moje srce, moju ljubav, radost…

Potresni status oliverove milene od noćas para srce: Mirno spavaj voljeni moj... Pucali su u moje srce, moju ljubav, radost…

Kurir 17.01.2018
Milena Popović Ivanović, supruga svirepo ubijenog Olivera Ivanovića, lidera Građanske inicijative "Srbija, demokratija, pravda", oglasila se noćas na svojim profilima na Fejsbuku i Tviteru statusima koji paraju dušu. Posle jučerašnjeg događaja… »
"Mirno spavaj voljeni moj, oni sigurno neće..."

"Mirno spavaj voljeni moj, oni sigurno neće..."

Vesti online 17.01.2018
Supruga ubijenog lidera GI SDP Olivera Ivanovića oglasila se na Tviteru povodom zločina koja se dogodio utorak ujutru. Milena Ivanović je tokom godina borbe njenog supruga za slobodu bila uz njega, a nedavno je upozorila da “im je dosad urađeno sve… »

Vesti dana »