Povezane vesti

Na Kosovu formirana specijalna jedinica za istragu ubistva Olivera Ivanovića: Tražiće i pomoć FBI

Na Kosovu formirana specijalna jedinica za istragu ubistva Olivera Ivanovića: Tražiće i pomoć FBI

Telegraf 17.01.2018
Policija ima informacije u čijem je vlasništvu u određenom periodu bilo zapaljeno vozilo. Direktor kosovske policije Špend Mađuni izjavio je da je formirana specijalna jedinica koja se bavi istragom ubistvom Olivera Ivanovića, kao i da će policija… »
Đurić: Nema nastavka dijaloga u Briselu, dok se ne rasvetli Ivanovićevo ubistvo

Đurić: Nema nastavka dijaloga u Briselu, dok se ne rasvetli Ivanovićevo ubistvo

Telegraf 17.01.2018
Iz minuta u minut dobijamo sve više informacija, sve sam više uveren da ovo ne potiče iz naše zemlje i sigurno ne od Srba sa KiM. Direktor Kancelarije za KiM Marko Đurić rekao je da neće biti nastavka dijaloga u Briselu dok Srbija ne dobije… »
"Pucali su u moje srce, moju ljubav, radost... Mirno spavaj voljeni moj" - potresni status Oliverove Milene od noćas kida…

"Pucali su u moje srce, moju ljubav, radost... Mirno spavaj voljeni moj" - potresni status Oliverove Milene od noćas kida…

Srbija danas 17.01.2018
Ubistvo Olivera Ivanovića potreslo celu Srbiju. Milena popović Bogdanović, supruga svirepo ubijenog Olivera Ivanovića, lidera Građanske inicijative "Srbija, demokratija, pravda", oglasila se noćas na svojim profilima na Fejsbuku i Tviteru koji… »

Vesti dana »