Povezane vesti

"Moja noga više neće kročiti na Kosovo!" Ispovest supruge Olivera Ivanovića odzvanja bolom

"Moja noga više neće kročiti na Kosovo!" Ispovest supruge Olivera Ivanovića odzvanja bolom

Srbija danas 18.01.2018
"Plašim se za dete i za sebe" Završili smo sa Kosovom, nikada se više tamo neću vratiti. Ovo je poručila Milena Ivanović, supruga mučki ubijenog Olivera Ivanovića, koja je juče u povorci tuge, sa posmrtnim ostacima lidera kosovskih Srba, stigla u… »
Najstariji sin Olivera Ivanovića: Znam da bi on želeo da niko ne oseti naš bol zbog njegovog odlaska

Najstariji sin Olivera Ivanovića: Znam da bi on želeo da niko ne oseti naš bol zbog njegovog odlaska

Srbija danas 18.01.2018
On je bio takva snaga koja je sve nas okupljala, ispričao je. Ponosili smo se ocem, i braća i ja, ali i cela porodica, kada je bio nepravedno utamničen. Umesto da mi hrabrimo njega, on je hrabrio nas. Oliverov najstariji sin Nikola Ivanović je rekao… »
Moja noga više tamo neće kročiti, završili smo sa gradom straha, tame i bola: Milena Ivanović poručila da se ne vraća na…

Moja noga više tamo neće kročiti, završili smo sa gradom straha, tame i bola: Milena Ivanović poručila da se ne vraća na…

Telegraf 18.01.2018
Supruga Olivera Ivanovića je naglasila da sad samo želi da budu što bliže Oliveru, a da će on u Beogradu biti spokojan. - Završili smo sa Kosovom, nikada se više tamo neću vratiti - poručila je Milena, supruga ubijenog Olivera Ivanovića. Pucali… »

Vesti dana »