Povezane vesti

Borba za "orlića": Trener Levantea: Torino želi Lukića? Hoću i ja Ronalda, ali mi ga Zidan ne da

Borba za "orlića": Trener Levantea: Torino želi Lukića? Hoću i ja Ronalda, ali mi ga Zidan ne da

Sportal blic 18.01.2018
Velika borba vodi se poslednjih dana između čelnika Torina i Levantea oko našeg internacionalca Saše Lukića. Mladi reprezentativac Srbije je na početku sezone iz Torina stigao na pozajmicu u Levante kako bi imao zagarantovanu minutažu, a kao… »
Trener Levantea: Lukić ne može nazad u Torino

Trener Levantea: Lukić ne može nazad u Torino

Dnevnik 18.01.2018
VALENSIJA: Trener Levantea Huan Munjiz izjavio je danas da ne dolazi u obzir da se mladi srpski fudbaler Saša Lukić vrati u Torino koji ga je poslao na pozajmicu do kraja sezone u španski klub i poručio da na njega ozbiljno računa u nastavku sezone… »
Levante i Torino u sukobu oko Saše Lukića

Levante i Torino u sukobu oko Saše Lukića

Večernje novosti 18.01.2018
Fudbalski klubovi Torino i Levante poslednjih dana ušli su u sukob oko mladog reprezentativca Srbije Saše Lukića, a italijanski klub želi da ga vrati s pozajmice iz Španije. Fudbalski klubovi Torino i Levante poslednjih dana ušli su u sukob oko… »
„Slučaj Saša Lukić“ i penali od 500.000 evra: Hoću i ja Ronalda, ali mi ga Zidan ne da

„Slučaj Saša Lukić“ i penali od 500.000 evra: Hoću i ja Ronalda, ali mi ga Zidan ne da

Mozzart sport 18.01.2018
Mladi reprezentativac Srbije ostaje u Levanteu do kraja sezone. Trener Levantea Huan Munjiz izjavio je da ne dolazi u obzir da se mladi srpski fudbaler Saša Lukić vrati u Torino koji ga je poslao na pozajmicu do kraja sezone u španski klub i poručio… »
Levante i Torino u klinču zbog Lukića

Levante i Torino u klinču zbog Lukića

Sportske.net 18.01.2018
Srpski internacionalac Saša Lukić dobrim igrama u dresu Levantea izazvao "mali rat" na relaciji Torino - Valensija. Mladi reprezentativac Srbije Saša Lukić konačno je dobio nešto veću minutažu u dresu Levantea što mu je bilo dovoljno da trenera… »
Munjiz: Torino hoće Lukića, a ja želim Ronalda!

Munjiz: Torino hoće Lukića, a ja želim Ronalda!

Vesti online 18.01.2018
Fudbalski klub Levante želi da zadrži fudbalera Sašu Lukića, koga su na početku sezone doveli na pozajmicu iz Torina. U ugovoru o pozajmici stoji da Lukić mora da odigra više od 50% utakmica ili će Španci morati da plate 500.000 evra Torinu… »

Vesti dana »