Povezane vesti
(Video) Sećate li se aviona koji je zamalo skliznuo u more: Evo kako su ga ogromni kranovi izvlačili sa litice
Kurir 18.01.2018
Dve ogromne dizalice podizale su avion u Trabzonu (Trapezuntu). Podsetimo, on je 13. januara zamalo završio u moru. Svih 162 putnika i članova posade evakuisani su 20 minuta posle nesreće i niko nije zadobio ozbiljne povrede. Pilot i kopilot prošli su… »
Video: Boeing izvučen iz provalije kraj aerodroma u Trabzonu
Al Jazeera 18.01.2018
Tokom slijetanja na trabzonski aerodrom putnički avion skrenuo s piste i završio na litici na obali Crnog mora. Izvor: Anadolija Nakon višednevnih priprema nadležne turske službe uspjele su kranovima podići i izvući putnički avion iz provalije pored… »
Vesti dana »
Pajić (Naše mleko): Nema razgovora sa Glamočićem, treba da se iseli iz Srbije
N1 Info pre 1 satjoš 31 povezana
Poslanik Skupštine Vojvodine: Predlog da se osnuje akademija kojom će upravljati osoba osumnjičena za falsifikovanje diploma
N1 Info pre 49 minutajoš 26 povezanih
Deveti dan protesta mlekara, ponovo blokirana Ibarska magistrala u Mrčajevcima
RTS pre 15 minutajoš 18 povezanih
Vremenska prognoza za Srbiju 19. i 20. februar 2026: prolećni dan sa naoblačenjem i naglo zahlađenje sa snegom i kišom
Naslovi.ai pre 30 minutajoš 33 povezane



