Povezane vesti
Istraživanje: SNS najviše glasova, Šapić ispred DS i SPS
N1 Info 19.01.2018
Najveću podršku građana Beograda na lokalnim izborima, da se održavaju iduće nedelje, dobila bi Srpska napredna stranka (SNS), za koju bi glasalo nešto više od 37 odsto, dok bi izborni cenzus prešlo još šest stranaka, pokazalo je istraživanje agencije… »
Anketa: Ko ima najveću podršku u Beogradu?
Mondo 19.01.2018
PR agencija Ninamedija sprovela predizborno istraživanje među građanima Beograda. Pogledajte trenutno raspoloženje birača pred izbore 4. marta. Ako bi se sledeće nedelje održavali lokalni izbori u Beogradu, 41% građana se izjašnjava da bi sigurno, a… »
U Beogradu glasa 1,6 miliona birača: Do sada proglašeno 6 lista
Telegraf 19.01.2018
Rok za predaju liste je 15 dana pred održavanje izbora, dakle 16. februar, podsetio je predsednik GIK-a Zoran Lukić. Gradska izborna komisija (GIK) do petka je proglasila je šest izbornih lista za lokalne izbore u Beogradu, a na njima će pravo glasa… »
Vesti dana »
Andreas Šider posle izbora na KiM: Kurti najbolja šansa za stabilnost, vreme da EU pojača pritisak na Vučića
Euronews pre 1 satjoš 70 povezanih
Voda u Gornjem Milanovcu, Čačku i Lučanima ispravna, vanredne situacije ukinute
Naslovi.ai pre 2 satajoš 28 povezanih
Izrael i Iran za sada obustavljaju međusobne napade, Tramp tvrdi da on 'vuče sve poteze'
BBC News pre 3 minutajoš 44 povezane
Šarif: Sporazum o okončanju rata SAD i Irana blizu finalnog dogovora
Politika pre 1 satjoš 31 povezana
Meteorolog Čubrilo otkrio kakvo vreme će biti do kraja juna: Spremite se za smenu vrućina i pljuskova sa grmljavinom
Mondo pre 1 satjoš 31 povezana



