Povezane vesti
Policija poziva da se javite ukoliko vas je prevarila osoba sa fotografije
Moj Novi Sad 19.01.2018
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Novom Sadu uhapsili su Z. J. (45) sa područja Odžaka, zbog osnovane sumnje da je učinio krivično delo prevara. Sumnja se da je pod lažnim imenom oglasio da se besplatno bavi astrologijom, a onda od jedne… »
FOTO: Prevarantu dala nakit vredan 2.000 evra da "obavi neke rituale"
Radio 021 19.01.2018
Policija je uhapsila Z.J. (45) iz Odžaka, zbog sumnje da je počinio prevaru. Sumnja se da je on, pod lažnim imenom, oglasio da se besplatno bavi astrologijom, a onda od jedne Beograđanke tražio zlato u vrednosti od 2.000 evra kako bi, navodno, obavio… »
Lažni astrolog iz Odžaka "besplatno leči" - zlato
RTV 19.01.2018
NOVI SAD - U Novom Sadu je uhapšen Z. J. (45), sa područja Odžaka, zbog osnovane sumnje da je učinio krivično delo prevara. Sumnja se da je, pod lažnim imenom, oglasio da se besplatno bavi astrologijom, a onda od jedne Beograđanke tražio zlato u… »
Vesti dana »
Vremenska prognoza za četvrtak, 29. januar: Danas promenljivo, do 16 stepeni
Beta pre 3 satajoš 3 povezane
(VIDEO) KADA VREME STANE U 98. MINUTU: Golman Benfike srušio giganta Evrope
Sandžak haber pre 4 satijoš 1 povezana
"Ulazak Ukrajine u EU 2027. nije moguć" Hladan tuš za Zelenskog, i to iz Nemačke: "To nije moguće!"
Blic pre 3 satajoš 1 povezana





