Povezane vesti
Dačić i Has: SAD dele interes Srbije u pogledu regionalne stabilnosti
Novi magazin 20.01.2018
Ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić razgovarao je danas sa predsednikom američkog Saveta za spoljne poslove Ričardom Hasom koji je rekao da Sjedinjene Američke Države (SAD) dele interes Srbije u pogledu regionalne stabilnosti, saopštilo je… »
Has: NATO intervencija nije bila pogrešna
RTV 20.01.2018
BEOGRAD - Američki diplomata i stručnjak za spoljnu politiku Ričard Has smatra da će o Balkanu ubuduće odlučivati prvenstveno Srbija i njeni susedi budući da je ovaj region, kako kaže, poslednji put bio prioritet SAD-a u vreme raspada Jugoslavije. Dačić… »
Has: O budućnosti Balkana odlučivaće Srbija i njeni susedi
Blic 19.01.2018
Američki diplomata i stručnjak za spoljnu politiku Ričard Has smatra da će o Balkanu ubuduće odlučivati prvenstveno Srbija i njeni susedi budući da je ovaj region, kako kaže, poslednji put bio prioritet SAD-a u vreme raspada Jugoslavije. - Za nas je ovaj… »
Vesti dana »
Pokrenut ponovni postupak predlaganja kandidata nacionalnih saveta za REM
NIN pre 2 satajoš 33 povezane
Rio Tinto: Zamrzavamo projekat “Jadar“, prioritet su nam zakonska prava nad projektom
Morava info pre 13 minutajoš 52 povezane
Građani blokirali dolazne i odlazne perone Međumesne autobuske stanice u Novom Sadu
Beta pre 1 satjoš 5 povezanih
Rast industrijske proizvodnje 0,2 odsto u evrozoni i 0,8 procenata u EU u septembru
Biznis.rs pre 3 satajoš 26 povezanih




