Povezane vesti

Šok u Kruševcu: Prečicom do Časnog krsta

Šok u Kruševcu: Prečicom do Časnog krsta

Vesti online 20.01.2018
Rezultat trke za časni krst u Beloj Vodi (Kruševac) poništen je zbog neregularnosti – jedan od učesnika je do krsta stigao znatno kraćim putem. Evo kako. Na snimku objavljenom na društvenim mrežama vidi se kako jedan muškarac ne stoji sa… »
Vara i ne haje za to: "Da, ja sam prvi doplivao do Časnog krsta, iako je prečicom"

Vara i ne haje za to: "Da, ja sam prvi doplivao do Časnog krsta, iako je prečicom"

Blic 20.01.2018
- Nije dečak, ja sam prvi doplivao i uzeo časni krst. Kraćim putem - rekao je Aleksandar Gašić koji je na bogojavljenskom plivanju u Beloj Vodi pokušao da prevarom dođe do pobede za RTS. Do časnog krsta Gašić je pokušao da dođe na nefer način… »
(Video) On je varao u trci za časni krst a SAD se i oglasio: Prvi sam, pa šta ako je kraćim putem?!

(Video) On je varao u trci za časni krst a SAD se i oglasio: Prvi sam, pa šta ako je kraćim putem?!

Kurir 20.01.2018
Na pitanje novinarke da li je mlađi dečak prvi doplivao do krsta, Gašić je rekao: “Nije, nije doplivao, nije, nije, ja sam doplivao i uzeo krst“. “Kraćim putem“? “Da“, odgovorio je Gašić. Na snimku objavljenom na društvenim mrežama… »

Vesti dana »