Povezane vesti
Oslobođeni Amerikanci i Kanađani oteti u Nigeriji
Politika 20.01.2018
Dva Amerikanca i dva Kanađanina koje su nedavno oteli nepoznati napadači u severnoj nigerijskoj državi Kaduni oslobođeni su u petak, saopštila je danas nigerijska policija. Taoci su oslobođeni i prebačeni su u prestonicu Abudžu na medicinska ispitivanja… »
Vesti dana »

"Putin ne može da preživi da izgubi rat, a Zelenski kraj rata": Bliži se sastanak Trampa i ruskog lidera, naši analitičari: Jedno je sigurno - Ukrajina će biti žrtvovana!
Blic pre 8 satijoš 2 povezane

Poginula 21 osoba, među njima i devojčica (10): Školski autobus prešao u suprotnu traku, pa sleteo u jarak: Užas u Keniji (foto)
Blic pre 8 satijoš 1 povezana

Vozači sa probnom dozvolom ne mogu da voze svaki automobil: Ovo je spisak dozvoljenih, a ko krši pravilo, kazne idu do 80.000 dinara
Blic pre 8 satijoš 1 povezana

Putin hoće ovo da bi prekinuo rat: Od Trampa traži samo jedno, predstavio ceo plan: "On mu zapravo poručuje..."
Blic pre 6 satijoš 1 povezana

Jedan mladić oslobođen, drugi zadržan u pritvoru nakon incidenta na festivalu u Severnoj Mitrovici
Danas pre 7 satijoš 1 povezana