Povezane vesti

Čekajući rezultate istrage kosovskih organa o ubistvu Ivanovića

Čekajući rezultate istrage kosovskih organa o ubistvu Ivanovića

RTS 21.01.2018
Kosovsko tužilaštvo i policija za ponedeljak su najavili objavljivanje prvih rezultata istrage o ubistvu Olivera Ivanovića. Ti rezultati, kako je najavljeno, predstavljaće analizu snimaka sigurnosnih kamera, nalaze vezane za zapaljeni automobil… »
Stefanović: Neko namerno usporava istragu

Stefanović: Neko namerno usporava istragu

Danas 21.01.2018
Ministar unutrašnjih poslova Srbije Nebojša Stefanović kazao je da mu se čini da se usporava istraga o ubistvu Olivera Ivanovića. On je rekao i da se nada da taj proces neće biti "upropašćen i namerno vođen u pogrešnom smeru". Stefanović je za… »
Stefanović o ubistvu Ivanovića: Čini mi se da usporava istraga

Stefanović o ubistvu Ivanovića: Čini mi se da usporava istraga

Radio 021 21.01.2018
Ministar unutrašnjih poslova Srbije Nebojša Stefanović kazao je da mu se čini da se usporava istraga o ubistvu Olivera Ivanovića i da se nada da taj proces neće biti "upropašćen i namerno vođen u pogrešnom smeru". Stefanović je rekao je… »
Stefanović: Čini mi se da usporava istraga ubistva Ivanovića

Stefanović: Čini mi se da usporava istraga ubistva Ivanovića

Insajder 21.01.2018
Ministar unutrašnjih poslova Srbije Nebojša Stefanović rekao je da mu se čini da se usporava istraga o ubistu Olivera Ivanovića i da se nada da taj proces neće biti "upropašćen i namerno vođen u pogrešnom smeru". Stefanović je rekao je… »
Stefanović: Čini mi se da usporava istraga ubistva Ivanovića

Stefanović: Čini mi se da usporava istraga ubistva Ivanovića

N1 Info 21.01.2018
Ministar unutrašnjih poslova Srbije Nebojša Stefanović kazao je da mu se čini da se usporava istraga o ubistu Olivera Ivanovića i da se nada da taj proces neće biti "upropašćen i namerno vođen u pogrešnom smeru". Stefanović je rekao je… »
Stefanović: Nema razmene podataka sa Prištinom

Stefanović: Nema razmene podataka sa Prištinom

RTS 21.01.2018
Ministarstvo unutrašnjih poslova Srbije nema zvaničnu razmenu podataka sa Prištinom i povodom slučaja ubistva Olivera Ivanovića ništa zvanično nije dobio od kosovskih istražnih organa, izjavio je ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović… »
Stefanović: Sa Prištinom nema razmene podataka, a dezinformacija mnogo, pa usporavaju istragu

Stefanović: Sa Prištinom nema razmene podataka, a dezinformacija mnogo, pa usporavaju istragu

Pravda 21.01.2018
Ministarstvo unutrašnjih poslova Srbije nema zvaničnu razmenu podataka sa Prištinom i povodom slučaja ubistva Olivera Ivanovića ništa zvanično nije dobilo od kosovskih istražnih organa, izjavio je danas ministar unutrašnjih poslova Nebojša… »

Vesti dana »