Povezane vesti

Selektor Cvetković očekuje podršku Hrvata sa tribina: Da pomognemo braći i sačuvamo obraz

Selektor Cvetković očekuje podršku Hrvata sa tribina: Da pomognemo braći i sačuvamo obraz

Sportal blic 21.01.2018
U najavi utakmice protiv Francuza na Evropskom prvenstvu u Hrvatskoj koja se igra u ponedeljak (18.15) u Areni u Zagrebu, selektor rukometaša Srbije Jovica Cvetković rekao je kako veruje u podršku domaćina sa tribina. Foto: RAS Srbija Naime, Hrvatima… »
‘Braćo pomagajte’: Selektor Cvetković priziva pomoć domaće publike protiv Francuza

‘Braćo pomagajte’: Selektor Cvetković priziva pomoć domaće publike protiv Francuza

Hot sport 21.01.2018
Rukometna reprezentacija Srbije sutra igram svoj meč sa selekcijom Francuske (18:15), u meču druge faze prvenstva Evrope. „Trikolori“ su u utakmici sa „orlovima“ apsolutni favoriti, a selektor naše reprezentacije, Jovica Cvtković se nada da… »
Cvetković: Hrvati su braća, očekujem njihovu podršku i navijam za njih

Cvetković: Hrvati su braća, očekujem njihovu podršku i navijam za njih

Telegraf 21.01.2018
U našoj reprezentaciji vlada optimizam pred utakmicu sa Francuskom. Selektor rukometne reprezentacije Srbije Jovica Cvetković veruje da njegov tim, uz pomoć publike u Zagrebu, može da na pravi način parira svetskom šampionu Francuskoj na prvenstvu… »
Cvetković: Očekujem podršku od braće Hrvata

Cvetković: Očekujem podršku od braće Hrvata

Mozzart sport 21.01.2018
"Francuzi su, realno, ne znam ni sam koliko svetlosnih godina ispred nas", rekao je selektor Srbije. Selektor rukometne reprezentacije Srbije Jovica Cvetković veruje da njegov tim, uz pomoć publike u Zagrebu, može da na pravi način parira svetskom… »
Cvetković: Hrvati su naša braća, iskreno očekujem njihovu podršku

Cvetković: Hrvati su naša braća, iskreno očekujem njihovu podršku

Sportski žurnal 21.01.2018
Selektor reprezentacije Srbije, Jovica Cvetković, veruje u dobro izdanje svog tima u duelu sa aktuelnim svetskim šampionima Francuzima. Posle tri dana pauze, "Orlovi" će u borbu za nove bodove protiv prvoplasirane ekipe u grupi koja je svoju snagu… »
EP u rukometu: Bogdan Radivojević pun optimizma: Ako su Šveđani iznenadili Hrvate, možemo i mi Francuze

EP u rukometu: Bogdan Radivojević pun optimizma: Ako su Šveđani iznenadili Hrvate, možemo i mi Francuze

Sportal blic 21.01.2018
Desno krilo Srbije Bogdan Radivojević spremno dočekuje meč protiv Francuza (ponedeljak, 18.15) na rukometnom Evropskom prvenstvu u Hrvatskoj. Foto: RAS Srbija "Iako smo izgubili svaku šansu za prolazak u polufinale, sigurno se nećemo predati. Mada… »

Vesti dana »