Povezane vesti

Vučić: Država pokazala Srbima na KiM da joj je stalo do njih

Vučić: Država pokazala Srbima na KiM da joj je stalo do njih

Novi magazin 22.01.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras da je zadovoljan razgovorom sa Srbima sa Kosova i Metohije jer je time država pokazala da joj je stalo do njih, dok su tamošnji ljudi pokazali da im je stalo do kontakta sa srpskim institucijama… »
Vučić: Zadovoljan sam jer sam obavio važan posao za ujedinjenje srpskog naroda na KiM

Vučić: Zadovoljan sam jer sam obavio važan posao za ujedinjenje srpskog naroda na KiM

Pravda 22.01.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da mu "nije bilo lako i prijatno" ali da je zadovoljan boravkom na Kosovu i Metohiji jer je obavio "izuzetno važan posao" za ujedinjenje sprskog naroda na KiM. Napominje i da je u Mitrovicu pozvao sve svoje… »
Vučić: Želeo sam da čujem probleme Srba na Kosovu i Metohiji

Vučić: Želeo sam da čujem probleme Srba na Kosovu i Metohiji

Novi magazin 22.01.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je razgovarajući sa kosovskim Srbima želeo da čuje njihove svakodnevne probleme i da je imao obavezu da im kaže šta je interes srpskog naroda - da moraju da ostanu da žive na svojoj zemlji. On je za… »
Vučić: Zadovoljan sam, obavio sam važan posao za narod

Vučić: Zadovoljan sam, obavio sam važan posao za narod

Blic 22.01.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da mu "nije bilo lako i prijatno" ali da je zadovoljan boravkom na Kosovu i Metohiji. Kako je rekao, zadovoljan je jer je obavio "izuzetno važan posao" za ujedinjenje sprskog naroda na KiM. On napominje i… »
Vučić: Zadovoljan sam jer sam obavio važan posao za ujedinjenje srpskog naroda na KiM

Vučić: Zadovoljan sam jer sam obavio važan posao za ujedinjenje srpskog naroda na KiM

Pravda 22.01.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da mu "nije bilo lako i prijatno" ali da je zadovoljan boravkom na Kosovu i Metohiji jer je obavio "izuzetno važan posao" za ujedinjenje sprskog naroda na KiM. Napominje i da je u Mitrovicu pozvao sve svoje… »
Ekskluzivno za “Novosti” Predsednik Vučić: Srbi žele da opstanu na Kosovu bez osvete

Ekskluzivno za “Novosti” Predsednik Vučić: Srbi žele da opstanu na Kosovu bez osvete

Večernje novosti 21.01.2018
Nije mi bilo lako, ali sam ujedinio naš narod na Kosovu i Metohiji. Ti koji me optužuju da sam maltene ubio Ivanovića, ne liče na ljude. Zadivila me je snaga Milana sa šajkačom, iz Suvog Grla. NIJE mi bilo lako i prijatno. Pozvao sam sve svoje… »

Vesti dana »