Povezane vesti

Dveri: DJB i mi smo iskrena opozicija

Dveri: DJB i mi smo iskrena opozicija

Danas 22.01.2018
Sa pokretom Dosta je bilo (DJB) smo ušli u koaliciju, jer smatramo da su oni, kao i mi, iskrena opozicija, izjavio je za Blic lider pokreta Dveri Boško Obradović koji navodi da Dveri i DJB alternativa i sadašnjoj i prethodnoj vlasti. Naša politička… »
Obradović o koaliciji koja je zbunila mnoge: Savez sa Dosta je bilo da ne bismo rasipali glasove

Obradović o koaliciji koja je zbunila mnoge: Savez sa Dosta je bilo da ne bismo rasipali glasove

Pravda 22.01.2018
Lider Dveri Boško Obradović kaže da je taj pokret ušao u koaliciju sa pokretom Dosta je bilo jer smatra da su oni poput Dveri, iskrena opozicija i alternativa i sadašnjoj i prethodnoj vlasti. Sa DJB, Dverima je zajednička borba protiv "kriminala… »
Obradović o koaliciji koja je zbunila mnoge: Savez sa Dosta je bilo da ne bismo rasipali glasove

Obradović o koaliciji koja je zbunila mnoge: Savez sa Dosta je bilo da ne bismo rasipali glasove

Kurir 22.01.2018
Lider Dveri Boško Obradović kaže da je taj pokret ušao u koaliciju sa pokretom Dosta je bilo jer smatra da su oni poput Dveri, iskrena opozicija i alternativa i sadašnjoj i prethodnoj vlasti. Sa DJB, Dverima je zajednička borba protiv "kriminala… »
Obradović: Sa DJB delimo stav o Kosovu

Obradović: Sa DJB delimo stav o Kosovu

RTV 22.01.2018
BEOGRAD - Lider Dveri Boško Obradović kaže da je taj pokret ušao u koaliciju sa pokretom Dosta je bilo jer smatra da su oni poput Dveri, iskrena opozicija i alternativa i sadašnjoj i prethodnoj vlasti. Sa DJB, Dverima je zajednička borba protiv… »

Vesti dana »