Povezane vesti

Predsednik Vučić iskreno o poseti Kosovu: Obavio sam izuzetno važan posao za ujedinjenje našeg naroda

Predsednik Vučić iskreno o poseti Kosovu: Obavio sam izuzetno važan posao za ujedinjenje našeg naroda

Srbija danas 22.01.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sumira maratonske trinaestočasovne razgovore sa Srbima u Banjskoj, Kosovskoj Mitrovici, Gračanici, Lapljem Selu... Nije mi bilo lako i prijatno. Pozvao sam sve svoje političke protivnike u Mitrovicu. Čuli smo se i… »
Vučić: Ubistvo Ivanovića bio je pucanj u Srbiju! Pokušaj da se preuzme sever Kosova i podeli naš narod

Vučić: Ubistvo Ivanovića bio je pucanj u Srbiju! Pokušaj da se preuzme sever Kosova i podeli naš narod

Telegraf 22.01.2018
- Ranije je malo ko želeo da ih čuje. Ili uopšte nije želeo da ih čuje - rekao je Vučić gostujući u emisiji "Ćirilica" Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obratio se večeras naciji, a razgovor je započeo o nedavnoj poseti Kosovu i Metohiji… »
Vučić i Čović o unapređenju odnosa Srbije i BiH

Vučić i Čović o unapređenju odnosa Srbije i BiH

Al Jazeera 22.01.2018
Predsjednik Srbije i predsjedavajući Predsjedništva Bosne i Hercegovine razgovarali su i o sveukupnim odnosima srpskog i hrvatskog naroda. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se u Beogradu sa predsedavajućim Predsedništva Bosne i Hercegovine… »
Vučić i Čović o unapređenju saradnje Srbije i BiH

Vučić i Čović o unapređenju saradnje Srbije i BiH

N1 Info 22.01.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je u Beogradu sa predsedavajućim Predsedništva BiH Draganom Čovićem o unapređenju odnosa Srbije i BiH. Na sastanku se razgovaralo i o sveukupnim odnosima srpskog i hrvatskog naroda, saopštilo je… »
Vučić se sastao sa Čovićem: Posebnu pažnju privukle dve teme

Vučić se sastao sa Čovićem: Posebnu pažnju privukle dve teme

Srbija danas 22.01.2018
Unapređuju se odnosi srpskog i hrvatskog naroda. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas u Beogradu sa predsedavajućim Predsedništva BiH Draganom Čovićem, sa kojim je razgovarao o daljem unapređenju odnosa Srbije i BiH, kao i o… »
Lažni patriotizam: Na Kosovu 599 zdravstvenih radnika dobija plate, a nisu tamo

Lažni patriotizam: Na Kosovu 599 zdravstvenih radnika dobija plate, a nisu tamo

Telegraf 22.01.2018
Ti lekari se čak ni ne odazivaju kada dobiju poziv za intervenciju. Srbija trenutno plaća 4.224 zdravstvena radnika koji pregledaju i leče srpsko stanovništvo na Kosovu i Metohiji, ali i plaća 599 radnika koji nisu na svojim radnim mestima u… »
Iznenadni sastanak Vučića i Čovića: Evo o čemu su razgovarali

Iznenadni sastanak Vučića i Čovića: Evo o čemu su razgovarali

Telegraf 22.01.2018
Predsedavajući Predsedništva BiH došao je u Beograd na sastanak sa predsednikom Srbije. Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas u Beogradu sa predsedavajućim Predsedništva BiH Draganom Čovićem, sa kojim je razgovarao o daljem… »
Stefanović: Opozicija Vučiću crta "metu na čelu" (FOTO)

Stefanović: Opozicija Vučiću crta "metu na čelu" (FOTO)

Telegraf 22.01.2018
Na smrti Olivera Ivanovića skupljaju političke poene, rekao je Stefanović i ocenio da je užasno da se bilo čija smrt koristi za potrebe dnevne politike. Funkcioner SNS Nebojša Stefanović izjavio je danas da deo opozicije i medija praktično crta… »
Putin traži da srpski organi učestvuju u istrazi o ubistvu Ivanovića: Vučić razgovarao sa Čepurinom o poseti Kosovu i…

Putin traži da srpski organi učestvuju u istrazi o ubistvu Ivanovića: Vučić razgovarao sa Čepurinom o poseti Kosovu i…

Telegraf 22.01.2018
Predsednik Vučić je rekao da smatra da je ta poseta bila veoma značajna za ujedinjenje srpskog naroda i položaj Srba na Kosovu i Metohiji. Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić primio je danas ambasadora Ruske Federacije Aleksandra Čepurina… »
Sastanak Vučića i Čepurina: Putin zahvalan srpskom predsedniku na razvoju saradnje dve zemlje

Sastanak Vučića i Čepurina: Putin zahvalan srpskom predsedniku na razvoju saradnje dve zemlje

Srbija danas 22.01.2018
Značajan sastanak sa ruskim ambasadorom. Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić primio je danas ambasadora Ruske Federacije Aleksandra Čepurina. Ambasador Čepurin je istakao da poseta predsednika Vučića Kosovu i Metohiji predstavlja hrabar… »
Stefanović poručio: Opozicija Vučiću crta "metu na čelu"

Stefanović poručio: Opozicija Vučiću crta "metu na čelu"

Srbija danas 22.01.2018
Opozicija skuplja političke poene. Funkcioner SNS Nebojša Stefanović izjavio je danas da deo opozicije i medija praktično crta "metu na čelu" predsedniku Aleksandru Vučiću, pokušavajući da ga okrive za ubistvo Olivera Ivanovića. Stefanović je… »
Vučić: Nije mi bilo lako, poseta važna za ujedinjenje Srba

Vučić: Nije mi bilo lako, poseta važna za ujedinjenje Srba

N1 Info 22.01.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je razgovarajući sa kosovskim Srbima želeo da čuje njihove svakodnevne probleme i da je imao obavezu da im kaže šta je interes srpskog naroda - da moraju da ostanu da žive na svojoj zemlji. "Nije mi… »

Vesti dana »