Povezane vesti
(Video) Zemlja ponovo u opasnosti: Ogroman asteroid sve nam je bliži! Svet u strahu da je 4. februar sudnji dan!
Kurir 22.01.2018
Kada bi kojim slučajem udario u nju, naučnici smatraju da bi usledila - decenija hladnoće i mraka. Asteroid pod nazivom 2002 AJ129 otkriven je još 15. januara 2002. u okviru projekta praćenja asteroida koji prolaze blizu Zemlje, pod pokroviteljstvom… »
Tabloid zabrinuo građane zbog asteroida, oglasila se NASA
Radio 021 22.01.2018
Asteroid, veći od bilo kog dosad izgrađenog nebodera, kreće se prema Zemlji i, prema predviđanjima, pored naše planete će proći 4. februara na udaljenosti od oko 4,2 miliona kilometara. Kada bi kojim slučajem udario u nju, naučnici smatraju da bi… »
Vesti dana »

Zašto nema peleta na stovarištima: „Da je država intervenisala sa robnim rezervama do ovoga ne bi došlo“
Nova pre 2 satajoš 3 povezane

Student Luka Stevanović posle tri meseca kućnog pritvora ostaje istrajan u borbi za ispunjenje studentskih zahteva: Gledam na slobodu sa malo prisnije strane nego što sam gledao ranije
Glas Šumadije pre 2 satajoš 4 povezane

(FOTO, VIDEO) Eksplozija u Bukureštu, urušio se deo zgrade, ima mrtvih
Danas pre 1 satjoš 14 povezanih