Povezane vesti

Vučić: Nisam ubica i lopov, mnogo sam pomagao Ivanoviću

Vučić: Nisam ubica i lopov, mnogo sam pomagao Ivanoviću

Vesti online 23.01.2018
Predsednik Srbije i SNS Aleksandar Vučić naveo je da je ubistvo lidera Građanske inicijative "Srbija, demokratija, pravda" Olivera Ivanovića pucanj u Srbiju. Onima koji su njega optužili, Vučić je odgovorio da je to bilo sramno i mučno, i da nije… »
"Dobra rešenja za Kosovo odavno su potrošena, ostaje nam samo..."

"Dobra rešenja za Kosovo odavno su potrošena, ostaje nam samo..."

Vesti online 23.01.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da nam ulazak u EU neće dozvoliti bez jasno rešenog pitanja granica i najavio da će rešenje za Kosovo saopštiti za dva-dva i po meseca. Dve decenije od završetka ratova na prostoru bivše Jugoslavije… »
DSS: Bez idolopokloničkog stava prema EU

DSS: Bez idolopokloničkog stava prema EU

Dnevnik 23.01.2018
BEOGRAD: Predsednik DSS Miloš Jovanović rekao je danas da je strategija zamrznutog konflikta "jedino racionalno i moguće rešenje u ovakvim okolnostima", za pitanje KiM, te da se samo o njegovim modalitetima mora postići konsenzus. Jovanović je to… »
DSS: Vučić predlaže promenu granica Srbije radi ulaska u EU

DSS: Vučić predlaže promenu granica Srbije radi ulaska u EU

Novi magazin 23.01.2018
Predsednik Demokratske stranke Srbije Miloš Jovanović ocenio je danas da predsednik Republike "predlaže promenu granica Srbije zarad ulaska u EU". "Najmanje što može da se očekuje od bilo kojeg predsednika, bilo koje suverene države, jeste da ne… »
Vučić: Srbiji neće dozvoliti ulazak u EU bez jasno rešenog pitanja granica

Vučić: Srbiji neće dozvoliti ulazak u EU bez jasno rešenog pitanja granica

Beta 23.01.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavo je sinoć da pravno obavezujući sporazum sa Prištinom bez kojeg Srbija neće moći da udje u EU podrazumeva jasno rešenje pitanja granica. Vučić je za televiziju Hepi rekao će on za dva ili dva i po meseca… »
Vučić: I otac mi govori da ne potpisujem ništa

Vučić: I otac mi govori da ne potpisujem ništa

Nova ekonomija 23.01.2018
Predsednik Srbije i SNS Aleksandar Vučić rekao je da nam neće dozvoliti ulazak u EU bez jasno rešenog pitanja granica. Kako ćemo da ga rešimo, dodao je – to je druga stvar. "Hoćemo li da ga rešavamo ili nećemo? Narod će svakako na nekom… »
Vučić: Nisam ubica i lopov, mnogo sam pomagao Ivanoviću

Vučić: Nisam ubica i lopov, mnogo sam pomagao Ivanoviću

SEEbiz 23.01.2018
BEOGRAD - Predsednik Srbije i SNS Aleksandar Vučić naveo je da je ubistvo lidera Građanske inicijative "Srbija, demokratija, pravda" Olivera Ivanovića pucanj u Srbiju. Odgovor na pitanje koga je najviše pogodilo ubistvo Olivera Ivanovića… »
Vučić: Neće nam dozvoliti ulazak u EU bez rešenog pitanja granica (video)

Vučić: Neće nam dozvoliti ulazak u EU bez rešenog pitanja granica (video)

Pravda 23.01.2018
Put u Evropsku uniju vodi i preko jasnog definisanja naših granica, a oko takvih pitanja moguć je i referedndum, izjavo je predsednik Srbije. Odgovor na pitanje koga je najviše pogodilo ubistvo Olivera Ivanovića upućuje na motive i moguće… »

Vesti dana »