Povezane vesti
Danas pretežno oblačno, sa snegom i kišom
Press 23.01.2018
U Srbiji će jutro biti hladno, dok se tokom dana očekuje pretežno oblačno vreme, sa snegom i kišom, saopštio je Republički hidrometeorološki zavod. Foto:B92.net Tokom jutra biće slabog i umerenog mraza. Duvaće slab južni vetar, u skretanju na severni… »
U BiH danas oblačno vreme sa slabim padavinama
Blic 23.01.2018
U BiH danas će biti pretežno oblačno vreme sa slabim padavinama povremeno i dnevnom temperaturom od dva do osam stepeni Celzijusovih. Jutro je hladno i pretežno oblačno, sa slabim padavinama ponegde na severu. Tokom jutra i prepodneva na severu će padati… »
Danas hladno sa snegom i kišom: Pogledajte kakvo nas vreme očekuje narednih 7 dana
Srbija danas 23.01.2018
Saopštenje RHMZ-a. U Srbiji će danas biti hladno jutro sa slabim i umerenim mrazem, a tokom dana pretežno oblačno, mestimično sa snegom, a u severozapadnim krajevima i kišom. Padavine će biti sporadične i slabog intenziteta. Vetar slab, južnih smerova u… »
Vesti dana »

Demonstranti ispred prostorija SNS na Novom Beogradu: Prisutne i pristalice SNS, razdvaja ih policija (foto/video)
Blic pre 25 minutajoš 1 povezana

Naučnici zabrinuti! Nasa najavila ubrzavanje plana za izgradnju nuklearnog reaktora na Mesecu do 2030. godine
Blic pre 2 satajoš 1 povezana

Vremenska prognoza za 6. avgust: Kraj osveženju, od danas temperatura u porastu
Mondo pre 19 minutajoš 1 povezana

Prosečna cena polovnih automobila starosti do 20 godina u junu 12.047 evra: Ovo su najtraženiji modeli
Blic pre 1 satjoš 1 povezana

Skoro bez promene: Zvanični srednji kurs danas je 117,17 dinara za evro
Kurir pre 59 minutajoš 1 povezana